PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231755}

Zarżnięci żywcem

The Cottage
5,4 3 967
ocen
5,4 10 1 3967
6,3 3
oceny krytyków
Zarżnięci żywcem
powrót do forum filmu Zarżnięci żywcem

Mam male pytanie .. dlaczego ten farmer zabijal .. i dlaczego mial taki zmutowany ryj ? ;P cala ta rodzinka byla w ogole jakas cala popitolona czy ktos moglby mi powiedizec why ? ;]

użytkownik usunięty
Isabel_Evans

Były przecież wycinki z gazet że wpadł pod jakąś maszynę.

srry , ale nie chce ogladac calego filmuu ; P nie lubie takowych filmoow :DDD . aa ciekawi mnie czemu ta rodzina jest taka popitolona ... xD przeciez pod koniec rzucila sie na jednego ocolalegoo ; P

ocenił(a) film na 5
Isabel_Evans

Może odziedziczyła coś po tatuśku ;)))
Geny przeszły ojca na dzieci i pewnie odcięli mu głowę xDDD

Isabel_Evans

ja tylko wpadłam pogratulować inteligencjii. jako że nie oglądałam filmu a bym chciała teraz już wiem kto zabija.
czy tak ciężko napisać słowo "spoiler" i zrobić odstępy tak żebym czytając temat tego wątku nie dowiedziała się że to ten farmer zabija???

galadriela

Tak naprawdę nic nie straciłaś, nie jest to horror, który ma straszyć i trzymać w niepewności. Jest to wogóle inna produkcja, a to kto zabija i tak nie będzie jakąs wielką tajemnicą.

qrak_gt

szkoda tylko ze po 5minutach dowiedzialabys sie kto ... bo nie jest to film w ktorym osoby gina a inni bohaterowie szukaja sprawce :) Kochana to nie CIA:MIAMI :)) Tutaj widac kto trzyma bron i zarzyna bohatera :))

Isabel_Evans

a szkoda, bo csi miami jest świetne.
za krótki <br/>

ocenił(a) film na 3
Isabel_Evans

a mnie w ogóle to nie ciekawi bo film to gniot

Isabel_Evans

No tak, nie ma to jak sprzedać spoiler na początku zdania.

ocenił(a) film na 8
aumar

niby tak ale to w sumie żaden spoiler

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones