PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640026}

Zaraźliwi

Antiviral
5,2 3 166
ocen
5,2 10 1 3166
6,2 5
ocen krytyków
Zaraźliwi
powrót do forum filmu Zaraźliwi

Dla mnie jak najbardziej na tak

Siteboy1997

Zwiastun intrygujący strzasznie. Jest może jakieś info o czym ma traktować ten obraz?

BUNCH

Może szkodliwość operacji plastycznych? Potępienie kapitalistycznego stanu posiadania i dobrobytu? :) Muzyka w zwiastunie jest bardzo oryginalna. Taki kanon.

BUNCH

Luźne tłumaczenie z imdb:
Syd March jest pracownikiem kliniki sprzedającej fanom zastrzyki z wirusów pobranych od ich ulubionych gwiazd (celebrytów). Przy okazji, wykorzystując swoje własne ciało, wynosi i dostarcza pirackim organizacjom nielegalne próbki wirusów. W momencie zarażenia się chorobą, która zabija Hannah Geish, Syd staje się celem obsesyjnych fanów. Musi rozwikłać tajemnicę jej śmierci zanim dosięgnie go ten sam los.
Wygląda obiecująco.

steal88

No,całkiem całkiem się zapowiada :D
To chyba taka przestroga dla celebrytów :D
<lol>

ocenił(a) film na 7
Siteboy1997

dobry zwiastun, a i motyw przewodni filmu wydaje się ciekawy - oryginalny

ocenił(a) film na 5
kryslav

motyw przewodni debilny,po co podłapywać choroby swoich idoli,czy nie lepiej brać od nich to co dobre??

aronn

to zapewne taka alegoria ze ludzi fascynuje kolokwialnie mówiąc "chujnia" i biorą wzór z zlych postaw zamiast czerpac od przykładnych obywateli tego świata :)

aronn

To co dobre? Rozwiń proszę. Nie wiedzę w takich idolach nic dobrego. Sam fakt, że zaczynają ,modyfikować swoje ciało by przyciągać uwagę skreśla ich z bycia godnym podążania za nimi.
Jeśli oszukują fanów przez to jak wyglądają to czy w innych aspektach będą szczerzy?

ocenił(a) film na 5
alleyez

chodzi mi o to,ze np:Jakaś kobieta chce opryszczkę,moze jeszcze hiv,po kiego grzyba?!Nie lepiej szerokie usta,duży biust,mały nosek,cokolwiek ale nie choroby,normalnie pomysł filmu de-bi-lny!

ocenił(a) film na 7
aronn

ale to pokazuje, do jakiego stopnia człowiek jest w stanie się posunąć, by poczuć się jak "gwiazda", jak idol. a morał z tego taki, że nie wszystko złoto, co się świeci

ocenił(a) film na 5
kryslav

Mnie to nie przekonuje,bo można się upodabniac do swojego idola:Tatuaże,wyglad,mimika twarzy itd ale nie choroba...Chociaż twórczośc jego ojca sobie cenię...

ocenił(a) film na 7
aronn

ja rozumiem, że np. tatuaże, fryzura itp. - jak kto lubi, jego sprawa. jednak sam główny motyw jest ciekawy (choroby itp.). oczywiście nie popieram tego (żeby było jasne), bo to już przesada, ale jako pomysł na film jest dobry.
zresztą według mnie upodabnianie się (chodzi mi tu tylko i wyłącznie o sam wygląd) do idola jest oznaką braku własnego stylu, ale to już chyba temat na inną konwersację

aronn

Ludzie kupują sobie m.in. włosy gwiazd, ale także wiele innych rzeczy jak choćby chusteczka w którą ktoś sławny się wysmarkał. Skoro są w stanie kolekcjonować takie śmieci sądzisz, że chęć zarażenia się wirusem od celebryty jest niemożliwe?

ocenił(a) film na 5
Azejzel

to co innego,ale nie choroby,ja tego nie kupuję.

Siteboy1997

Zapowiada się rzeczywiście ciekawie. Obejrzałam trailer popatrzyłam na zdjęcia Cronenberga i aktorów - rzadko uważam kogoś za brzydkiego, ale w ich twarzach jest coś, co dla mnie jest równie odrażające jak zapowiedź tego filmu, więc tym bardziej jestem na tak.

Siteboy1997

Film miał premierę światową w Maju, a w Polsce o nim cicho, nawet na dvd nie wyszedł...

Spinel

Premierę to ten film miał, ale tylko w Cannes. Z tego co widziałem, to tylko tam był pokazywany. Na razie nie było go w kinach w USA (o ile w ogóle będzie), więc co tu mówić o DVD w Polsce.

rarpol

Released: 8 February 2013 (selected cinemas),
11 February 2013 (DVD and digital download)

Spinel

Ten film to tylko na festiwalach / zagranicznym DVD lub w internecie dostaniesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones