PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138785}

Zarządca Sansho

Sanshô dayû
7,8 2 070
ocen
7,8 10 1 2070
8,6 8
ocen krytyków
Zarządca Sansho
powrót do forum filmu Zarządca Sansho

Zresztą, gdyby był nakręcony dzisiaj, dokładnie tak samo tylko w kolorze, byłby też dobry. Dramatyzm, akcja, fabuła, wszystko było dopracowane. Nie rozumiem tylko decyzji Anji. No ale to chyba kwestia temperamentu i poglądów. Film podobał mi się i polecam.

Halistra

Jak to na lata 50-te? Bzdety w jakich się lubujesz to może sztuka wyższa? To w latach 50-tych kino było prawdziwą sztuką.

grzegorz_cholewa

Im niegrzeczniej, tym bardziej przekonywająco?
Ale, merytorycznie, zgadzam się.

Halistra

niewiarygodne, odpowiedz mi tylko na pytanie, kiedy robiono najlepsze filmy według Ciebie ? bo jak dla mnie to dzisiaj powstają głównie gnioty a akurat lata 50-60-70 były najlepsze :)

ocenił(a) film na 9
Halistra

spojla


A co innego miała do wyboru?

ocenił(a) film na 6
Troublesome

mogli spokojnie razem uciekac, dali by rade, straznika przy chorej by ogluszyli i noga. A tak to Anja sie poswiecila zeby w spokoju uciekl a ten wziaql na ramie chora i tak to wolno uciekal. Ale rozumie ze to taka opowiesc stara, nie musi byc logiczna. Wiekszosc tego filmu nie da sie doslownie odbierac.

ocenił(a) film na 9
Halistra

Jego siostra to była mądra kobieta wręcz święta!Złożyła swoje życie w ofierze by ratować brata i przyjaciółkę!Wiedziała bowiem,że zaraz po nią przyjdą i będą ją katować aż powie gdzie udał się jej brat.Wolała wybrać własną drogę ku śmierci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones