PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127602}

Zathura - Kosmiczna przygoda

Zathura: A Space Adventure
6,0 17 501
ocen
6,0 10 1 17501
5,6 5
ocen krytyków
Zathura Kosmiczna przygoda
powrót do forum filmu Zathura - Kosmiczna przygoda

Mi się bardzo podobał!! Najlepszy był Danny - takim słodkim głosikiem mówił i miał takie słodkie oczka - ale się rozczuliłam ;D A trafiłam na ten film przypadkiem dzisiaj w tv;) Super!! 8/10:)

ocenił(a) film na 10
mexi_111

Też właśnie dzisiaj przypadkiem trafiłam na ten film i jest super 10/10. Kristen Stewart świetnie zagrała role Lisy. Kocham ją poproostu. Film jest bardzo ciekawy najlepsze jest wtedy gdy okazuje sie że chłopak w którym Lisa sie zakochała to Wolter heheeh naprawde super film!!!

Niesia183

No bez kitu!! Co do Kirsten, szczerze za nią nie przepadam... Ale dobrze gra:) Wkurza mnie ta jej wiecznie otwara gęba;/ Najlepszy był tekst na koniec: I co?? Nadal mam cudne oczka?? :D Zwaa;p

mexi_111

Mnie się bardzo ten film podobał. Trafiłam na niego, gdy szukałam filmów z Kristen (tak nawiasem, bardzo ją lubię). Jej gra w "Zathurze" jest wspaniała!!! Oceniłam 9/10.

Bells_S

I mi również się ten film podobał :D Świetnie zagrali wszyscy. Kristen też i widać, ze jest świetna nie tylko w Zmierzchu :)
Dobrze, że nie mam w chacie takiej gry, ja na pewno bym nie wróciła *lol2* :D
Ocena 10/10.

ocenił(a) film na 5
Anka_53

Być może bez dubbingu film byłby dużo lepszy, jednak oceny 10/10 na pewno bym mu nie dała. Ten stopnień zostawiam na filmy typu "Titanic", "Skazani na Shawshank". I jeśli miałabym wybierać, to prędzej dałabym tak wysoką notę "Jumanji" a nie temu plagiatowi. Nie rozumiem... gra tu Kristen, więc film jest fenomenalny?? ;/

Mocking_Bird

Nie. ;) Przynjamniej ja na ten film trafiłam przypadkowo, a to że gra Kristen tu nic nie zmienia.
Akurat nie oglądam wszytskich filmów z Kristen Stewart i Robertem Pattinsonem, którzy grają w sadze Twilight. Myślę, że wielu ludzi, aż tak zapatrzonych w nich nie jest, żeby rzucać się na każdy film z ich udziałem ;)

Jedynie twierdzę, że Zathura mi się bardzo podobała. A "Jumanji" nie widziałam, więc jednego razu obejrzę i zobaczę czy faktycznie zawyżyłam notę Zathurze ;)

Anka_53

obejrzałam wczoraj i jestem pod wrażeniem. Danny był przesłodki :) Jestem już duża dziewczynką ale na tym filmie bawiłam się jak dziecko!!! W jego kategorii daję mu 10/10. Świetne familijne kino. A moment kiedy Lisa odkrywa, że zadurzyła się w bracie... :):):)No i Danny krzyczący z zakrytymi oczkami: "karta"... świetny film.

ocenił(a) film na 5
smerelerk

Nie mówię, że oglądam każdy film z Pattinsonem i Stuart (właściwie do z robertem ogladalm tylko harrego pottera i zmierzchy. trudno, żeby ktoś tego nie oglądał, prawda?) Po prostu... nie potrafię strawić tego filmu. Jak mówiłam, być może bez dubbingu Jabłczyńskiej byłby lepszy, ale nie sądzę żeby zasługiwał na ocenę 10. A u Kristen od najmłodszych lat można było zauważyć talent aktorski - chociażby w "Azylu" u boku Jodie Foster lub w "Ucieczce w milczenie".

Mocking_Bird

ja Zathurę oglądałam w oryginale bez dubbingu. Nie trawię filmów z dubbingiem!!!Ale w oryginale film jest super, dlatego gorąco polecam!!!

Mocking_Bird

"(właściwie do z robertem ogladalm tylko harrego pottera i zmierzchy. trudno, żeby ktoś tego nie oglądał, prawda?)"

Ja nie oglądałam ani Harrego ani "Zmierzchu" i żyję.
Więc można się bez tego obejść i dla mnie nie jest to dziwne!

ocenił(a) film na 5
mexi_111

10/10 Świetny film !

za krótki <br/>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones