film

Zatrzymać ślub!

Stop the Wedding
2016
1h 30m
5,4 637
ocen
5,4 10 1 637
Gdy ukochana ciotka Anny zamierza wziąć ślub z aktorem o opinii podrywacza. Kobieta i syn pana młodego próbują powstrzymać ceremonię. więcej mniej
Zatrzymać ślub! zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Anna Colton (Rachel Boston) jest odnoszącą sukcesy prawniczką z San Francisco, która zaniedbuje swoje życie uczuciowe. Kobieta wraca do domu, gdy nieco naiwna ciotka Belle (Lini Evans) oznajmia, że wychodzi za mąż za Seana Castleberry (Alan Thicke). Wybranek cioci jest znanym aktorem, który ma opinię kobieciarza ze względu na jego liczneAnna Colton (Rachel Boston) jest odnoszącą sukcesy prawniczką z San Francisco, która zaniedbuje swoje życie uczuciowe. Kobieta wraca do domu, gdy nieco naiwna ciotka Belle (Lini Evans) oznajmia, że wychodzi za mąż za Seana Castleberry (Alan Thicke). Wybranek cioci jest znanym aktorem, który ma opinię kobieciarza ze względu na jego liczne rozwody, co sprawia, że Anna nie chce by dołączył do jej rodziny. Wkrótce kobieta poznaje syna Seana - Claya (Niall Matter), który również nie jest szczęśliwy z powodu ponownego ożenku ojca. Pomimo początkowej niechęci, Anna i Clay postanawiają wspólnie zrobić wszystko, by nie dopuścić do ślubu.

na podstawie
Stephanie Bond (powieść)
studio
Front Street Pictures / Side Street Post
tytuł oryg.
Stop the Wedding
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w Vancouver (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Odblokujcie ocenę

ocenił(a) film na 3

:)

i całkowicie udana historia, jak i występ aktorów, dobry scenariusz, dobrze się ogląda, trafione rozmowy i przemyślenia, nie wiem czemu się ogólnie nie podoba i są takie niskie oceny, ale tak to chyba jest z takimi filmami niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones