PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30783}

Zawieszeni na drzewie

Sur un arbre perché
7,1 17 874
oceny
7,1 10 1 17874
5,7 3
oceny krytyków
Zawieszeni na drzewie
powrót do forum filmu Zawieszeni na drzewie

REWELACYJNY

ocenił(a) film na 9

Genialny film, fenomen komedii

Rat1993a

wolne żarty..... uwielbiam de Funesa ale ten film to dla mnie porażka - żandarmy kocham miłością bezgraniczną i oglądam je średnio co kilka miesięcy całą serię od nową, choć znam na pamięć większość kwestii, Rabin Jakub też świetny, wielka włóczęga kapitalna, ale to?.... spodziewałam się takiego De funesa jakiego znam z tych filmów, jednak rozczarowałam się, może ze 2 razy się lekko uśmiechnęłam na tym filmie i po większej połowie po prostu zasnęłam.....

ocenił(a) film na 9
szczeniaczek26

a dla mnie to najlepszy film z de funesem. żandarmy też są fajne ale ten wymiata

szczeniaczek26

Zależy przede wszystkim od podejścia, nastroju a także jak oraz co się widzi bądź chce ujrzeć tudzież dojrzeć, w komedii tego a nie innego typu?!?!?
Dlatego rzeczywiście żarty są wolne ale tylko od VAT!
Pozdrawiam serdecznie, ponieważ ja również kocham całą epopeje związaną z ŻANDARMEM!
A ten film był kolejnym pokazem De Funesa, jakiego być może dotąd nie znaliśmy.
Zresztą aktor wręcz doskonały do ról nie tylko komediowych, chociaż to było jego powołanie!

ocenił(a) film na 8
szczeniaczek26

De Funes wielkim aktorem był i dlatego w każdą przez Ciebie wymienioną rolę wcielał się świetnie, nie inaczej jest i Henrym zawieszonym na drzewie.

ocenił(a) film na 10
Rat1993a

ŚWIETNY!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones