film

Zbrodnia namiętności

Out of the Blue
2022
1 godz. 44 min.
4,5 391
ocen
4,5 10 1 391
Znudzony życiem Connor zmienia się po wejściu w związek z uwodzicielską i piękną Marylin. więcej mniej
Zbrodnia namiętności zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Zbrodnia namiętności
Zwiastun nr 1 (polski)
Zbrodnia namiętności
Zwiastun nr 1
nr 1 (polski) 2022-09-15T16:04:44 https://fwcdn.pl/webv/26/00/62600/62600.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/58/10016758/Zbrodnia_namietnosci___zwiastun_VOD.vp9.1080p.webm

Po wyjściu z więzienia Connor Bates postanawia rozpocząć życie od nowa. Zatrudnia się w bibliotece, a wolny czas spędza intensywnie uprawiając sport, co ma odciągnąć go od dawnych nawyków. Kiedy poznaje Marilyn Chambers, żonę bogatego biznesmena, błyskawicznie rodzi się między nimi intensywna więź, której coraz częściej towarzysząPo wyjściu z więzienia Connor Bates postanawia rozpocząć życie od nowa. Zatrudnia się w bibliotece, a wolny czas spędza intensywnie uprawiając sport, co ma odciągnąć go od dawnych nawyków. Kiedy poznaje Marilyn Chambers, żonę bogatego biznesmena, błyskawicznie rodzi się między nimi intensywna więź, której coraz częściej towarzyszą fantazje o usunięciu przeszkody, jaką jest niczego nieświadomy mąż Marilyn. Początkowo niewinne myśli o pozbyciu się biznesmena przybierają na sile, stając się planem, który para postanawia wcielić w życie.

studio
Buffalo 8 Productions (postprodukcja)
tytuł oryg.
Out of the Blue
inne tytuły
Out of the Blue (II) USA
więcej
Zdjęcia do filmu nakręcono w Newport (Rhode Island, USA).
Zdjęcia do filmu były kręcone we wrześniu 2021 roku.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Przewidywalny do bólu

  IngaN ocenił(a) film na 3

  3 to ocena mocno zawyżona. Już w pierwszych minutach filmu można spokojnie dopisać jego zakończenie i motywacje bohaterów. Mechanicznie zrobiony film, który zapewne aspirował do kina noir ale z miernym efektem.

 • Słabizna...

  con_desiros ocenił(a) film na 3

  Diane Kruger jest ok !Ale ten "kochaś"to porażka !Sam temat nie należy do odkrywczych ?W tym przypadku nie wysilili się za bardzo ,ani aktorzy ani producenci ...

  • Śmiałym...

   dzyniu88 ocenił(a) film na 3

   szczęście sprzyja. Wypowiedziane zostały te słowa na samym początku filmu. Ta śmiałość zakończyła się tragedią biednego głównego zakochanego bohatera. Ciekawie poprowadzona ta historia, nawet wciągająca trzeba przyznać.

   1