PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110940}

Zdjęcia Ginger II

Ginger Snaps: Unleashed
6,2 1 690
ocen
6,2 10 1 1690
Zdjęcia Ginger II
powrót do forum filmu Zdjęcia Ginger II

Jeśli chcecie ujrzeć doprawdy wbijającą w fotel przemianę polecam "Kompanię Wilków", film o nieskażonej fetorem komerchy atmosferze.
To była moja pierwsza uwaga, zaś druga dotyczy Tatiany Maslany która wcieliła się w postać Ducha. Czy zauważył ktoś jak ona teraz wygląda; pulchna brunetka z kręconymi włosami. I nie chce mi się wierzyć, że w trakcie kręcenia filmu miała 18/19 lat... Grała chyba 13latkę (!) Dziwne to...

ocenił(a) film na 6
ElfnA

A nie "Braterstwo Wilków"? ;)

grabarz1987

A od kiedy Braterstwo Wilków jest filmem o wilkołakach?

ocenił(a) film na 6
Andeddu

Nie jest, ale wujek google nie znaju "Kompani Wilków". Ktoś tu chyba pomyrdał tytuły.
Może chodzi o "Towarzystwo wilków", ang. "The Company of Wolves" - pasowałoby do opisu.

ocenił(a) film na 7
ElfnA

ludzie - jak tak bedziecie pisac te Wasze odpowiedzi, to kolezanka ElfnA sie nigdy do was nie odezwie i nie wyjasni o co jej chodzilo - bo w tych schodach, to juz jej nie odpowiadacie, tylko bezposrednio waszemu przedmowcowi - a ona tego juz nie widzi... Tak jak i Wy teraz tego nie widzicie co wam napisalem - bo nie do was adresowalem te odpowiedz - tylko wlasnie do ElfnA'y, ze by to wlasnie zauwazyla i wtedy moze Wam wszystkim bedzie chciala odpisac... No ogolnie - to niezly szpagat tak z tego wychodzi - prawidlowo to powinienem sie rowniez do Was z tym zwrocic - ale mi sie nie chce pisac kazdemu z osobna... Jedynie bedziecie to widziec - wtedy kiedy ewentualnie dostaniecie odpowiedz od wlasnie ElfnAy... Pomimo tych komplikacji - pozdrawiam serdecznie Wasci i Wascie.. ;) czy jakos tak..

ocenił(a) film na 6
Wikus_Van_De_Merwe

No a do Ciebie też się nie odezwała :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones