PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420839}

Zemsta niedźwiedzicy

Grizzly Rage
2,9 1 614
ocen
2,9 10 1 1614
Zemsta niedźwiedzicy
powrót do forum filmu Zemsta niedźwiedzicy

mi się

ocenił(a) film na 10

podobał :D nie rozumiem tych komentarzy złośliwych

armin84

zgadzam sie

ocenił(a) film na 1
armin84

a co ci się w nim podobało?;o

ocenił(a) film na 1
armin84

chyba jesteście upośledzeni.

ocenił(a) film na 7
armin84

film byl dobry nie wiem skad tak niska ocena...

ocenił(a) film na 1
igor_94

podaj mi chodź jedną akcję dobrą w tym filmie? Masz na myśli sceny krwi z painta?

ocenił(a) film na 1
Dakota13

to się nie dzieje naprawdę...

ocenił(a) film na 7
Dakota13

ogladalem to z 5lat temu nie pamietam dobrych 'akcji' ale przynajmniej mis nie byl wklejony... :D

ocenił(a) film na 1
igor_94

Co wy gadacie ten film to masakra

ocenił(a) film na 1
armin84

Podobał ci się? chyba żartujesz :D

creative__

Mi tez sie podobal ;)
Lubie filmy tego typu: jedzie grupka mlodych ludzi w odludne miejsce i po kolei gina. Po co sie doszukiwac logiki w ich zachowaniu? Po pierwsze zwykle podczas takich akcji zachowanie bohaterow bedzie nielogiczne. Logiczna jestem ja siedzac w wygodnym fotelu, slepiac w ekran, ale jakbym biegala po ciemku w lesie i gonila by mnie zmutowana krwiozercza bestia (tu akurat fajny misio) to pewnie juz bym az taka logiczna nie byla :P A poza tym jakby oni sie logicznie zachowywali to by filmu nie bylo :P

ocenił(a) film na 2
Krwawa_Orlica

Jedyne co w tym dobre to patrzenie jak w różny sposób giną postacie, poza tym, brak słów o takich filmach.
Szczególnie mi się podoba jak giną, a wcześniej grają słabo, ale film i tak 2/10 właśnie za te śmieszne sceny śmierci mondziołów :D.

WTTW_FILM

Akurat w tym filmie to oni wszyscy zgineli w identyczny sposob. No to w sumie ciekawe jest jak gina w rozny sposob, ale np taki Jason zabija wszystkich tak samo a i tak sie super na to patrzy :D Tak samo mi sie podobal i ten film, moze mam male oczekiwania, a moze lubie tego typu filmy.

ocenił(a) film na 2
Krwawa_Orlica

Spoko, ja w wypowiedzi uogólniłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones