Bardzo prosty i czytelny film o... tytułowej zemście. Tyle już o tym było, sądziłem, że się zdrowo wynudzę, a tu całkiem dobry film i mimo, że od początku wszystko jest jasne to ogląda się z wielkim zainteresowaniem.
FILM MA SWÓJ KLIMAT...PRZEPIEKNE ZDJECIA OKOLIC FIORDÓW I MUZYKA... SAMA HISTORIA ZEMSTY CIEKAWIE POKAZANA... I FILM NA SWOJ SPOSÓB WZBUDZA CIEKAWOŚĆ ZOBACZENIA KONCA TEJ HISTORII.
Ciekawy film, ale z typowo skandynawskimi odrealnieniami emocjonalnymi. Oglądasz i nagle widzisz, że przecież w realu nikt by tak nie powiedział, albo nie zrobił, bo to od czapy i nielogiczne. W bardzo wielu filmach skandynawskich się z tym spotkałem i zawsze mnie to drażniło.