PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829225}

Zenek

2,8 39 397
ocen
2,8 10 1 39397
3,7 22
oceny krytyków
Zenek
powrót do forum filmu Zenek

Film jest dobry pokazuje rzeczywistości przełomu lat 80-tych i 90-tych. Przekazuje prawdę o pasji, zamiłowaniu, poświęconiu, wytrwałości a przede wszystkim o miłości do kobiety i muzyki. Film bardzo dobrze przedstawia postać jednego z najsłynniejszych twórców muzyki Disco Polo Zenka Martyniuka. Patrząc na takie nieprzychylne komentarze, pełne złości i zazdrości a także pogardy. Bardzo dobrze, że taki film powstał i jest nam bardzo potrzebny. Po prostu dobre Polskie kino.

ostrt451

A zmyślone sceny np kryminalne ? Ten film to gniot o cymbale.

ocenił(a) film na 1
Azazell

Gniot totalny ,disco-polo to muza dla prymitywow, ktoe=rzy nie maja zadnych potrzeb artystycznych.

ostrt451

Film jest o latach gdy disco-polo dopiero wchodzilo na scenę, o dążeniu do marzeń. A Zenek Martyniuk jest jak najbardziej odpowiednią osobą by pokazać, ze niemożliwe staje się możliwe ;)

fafikaka

Dokłądnie! W 100 % się zgadzam!

ostrt451

Gdyby kazdy miał tyle samozaparcia w dążeniu do celu, albo gdyby każdy miał marzenia i tak usilnie do nich dążył do ich spełnienia jak Zenek. Świat byłby zdecydowanie lepszy! Dobry człowiek z Zenka - zgaddzam się.

ostrt451

Film o człowieku, który w tym całym zamęcie pozostał człowiekiem. Bardzo dobry film o dążeniu do marzeń. Przekaz filmu jest fenomenalny!

inonka

Film jest bardzo dobry! Zenek Martyniuk to bardzo dobry i skromny człowiek, który pozostał człowiekiem.

paczkowskada

Moim zdaniem również film jest bardzo dobry! Człowiek, który pozostał człowiekem w show-biznesie - bardzo dobre określenie!

ostrt451

Kurski? Zapomniałeś się przelogować?

szymon1601

Rozdwojenie jaźni :) konwersacja prowadzona między "osobami" które film oceniły na 10, a wszystkie konta założone pod koniec stycznia lub na początku lutego 2020 r. Jaki to piękny zbieg okoliczności... Szkoda że przez takie akcje zaburzona zostaje prawdziwa ocena filmu.

ostrt451

Bardzo dobre Polski kino! Świetne zdjęcia, reżyseria - świetnie opowiedziana historia. Aktorsko na bardzo wysokim poziomie!

ostrt451

Świetny film! Bardzo podoał mi sie młody Zenek. Zagrał wręcz fenomenalnie,oczywiście Czeczot też, ale go znam już z innych produkcji. Jakubem Zającem jestem wręcz oczarowana :D

Beatibe

Dokładnie Jakub Zając jest genialny!

ocenił(a) film na 7
Beatibe

Zajac dobrze sobie poradzil, ale Czeczot byl w tej roli bardziej wiarygodny.

cynaminek

obsada jest zdecydowanie mocna strona tego filmu

ptommkt

Obsada wręcz rewelacyjna!

ocenił(a) film na 1
Beatibe

disco-polo jest bardzo powaznym stylem muzycznym opiewajacym enregia i poezja ...szok jak mozna bylo krecic film o takim czyms....fuj!!!!

ocenił(a) film na 1
ostrt451

To ci odpowiem co nie co.Dla mnie ludzie którzy zdobyli i zdobywali szacunek to tacy którzy robią coś dobrego dla innych.A podejście egoistyczne pazerne i tylko nastawione na kasę jest dla mnie jak życie szczura w kanale.Choć dużo nie zarabiam to wysyłam co miesiąc dla dzieci na operacje i inne potrzeby ,lub pomoc, 200 funtów.Dla mnie ludzie pokroju martyniuka lewandowskich shakir kardiashanS i innych tzw celebrytów są zerem.Nie ma we mnie hejtu,ale czasem myślę ze ludzie którzy się wybili ,i chłapnęli pieniądze ,mając przy tym część ludzi w dupie nie zasluguja na szacunek.,i mam nadzieje ze coronavirus to wszystko wyrówna.Moje określenie na takich "ludzi" to pazerne ,nie altruistyczne bydło.

kalifkol

Ile jadu w Tobie kipi i nienawiści. Przez przypadek, żeby ostrze, które wymierzasz nie obróciło się w Twoją stronę i to Ciebie zmiotło w pierwszej kolejności z tego świata. I nic Ci nie pomoże, że pomagasz potrzebującym (to chwalebne dla Ciebie), bo jesteś przesiąknięty złem do szpiku kości. I się nie zgadzam z Twoją oceną - jest za niska i ten film nie zasługuje na taką notę. Po co w ogóle oceniasz i zaniżasz ocenę produkcji na jaka ona nie zasługuje. Nie prowadzę dalej tematu. I tak pewnie wiesz wszystko lepiej. Kropka. 

ocenił(a) film na 1
Wlodis

To nie jad i nie nienawiść,to smutek.Ludzie którzy maja o wiele więcej dają innym przeważnie nic.Wiec nie moralizuj mnie,biedny żuku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones