Zenek

2020 2 godz.
2,2 12 906
ocen
2,2 10 1 12906
2 435
chce zobaczyć
4,2 9
ocen krytyków
{"rate":4.22222,"count":9}
powrót do forum filmu Zenek
  • Umie mi ktoś wytłumaczyć co się tu wyprawia? Akcent sam w sobie nie był nie wiadomo jak popularny. Na dobrą sprawę dopiero viral Reprezentacji ich wypromował. Hype pewnie już dawno by minął gdyby nie Kurski, który wziął i uparł się, że zrobi z ich wokalisty króla disco polo. Biorąc pod uwagę, że pierwszą Diamentową Płytę Akcent otrzymał w 2017, tytulatura mocno na wyrost. Jeśli kogoś powinniśmy tak nazywać to Sławomira Świerzyńskiego. Ewentualnie Marcina Millera lub Shazzę. Na pewno nie Martyniuka.

No, ale co zrobisz? Pompują tą wydmuszkę z naszych podatków i my nie mamy nic do gadania. Najpierw benefis, teraz film. Aż strach co dalej? Pomnik? Muzeum? Pochówek w Krypcie Wieszczów Narodowych na Wawelu? Ciekawe tylko czy Kurski ma świadomość, że jego idol kradł bity i śpiewał o jechaniu Pszczółki Mai w tyłek?

• Kwarc O ciekawe. Jako, że jestem głupia i nie znam się na wybitnych dziełach tego Pana, to nie słyszałam o piosence dotyczącej uroczej pszczółki. Z ciekawości nadrobię braki. Zatem poproszę o tytuł.

• m_tyminska Piosenka nazywa się... tum-tum-tum... Pszczółka Maja ;)

• Kwarc chodźcie się zbierzemy w kupę
    i zerżniemy Mai d... :P:P

• darcy29 Dokładnie, a teraz robią z niego wieszcza pięknie śpiewającego o miłości XD Swoją drogą o czym jest ta piosenka dowiedziałem się dopiero w tym roku. Nie byłem nigdy fanem ani disco polo, ani Akcentu, więc znałem tylko refren "Pszczółka Maja sobie lata (ooo)" i dopiero znajoma mnie oświeciła :P

• pierdantes ocenił(a) ten film na: 10

Kwarc Wódecki też śpiewał o pszczolce mai Co z tego? To wesoła satyryczna pieśń pana Zenona

• Gosia_Marek ocenił(a) ten film na: 1

pierdantes Jakie to przykre jest

Gosia_Marek To że oceniasz film na 1 nie oglądając go. Racja

• ada_sieb ocenił(a) ten film na: 10

Kwarc Świerzyński za "majteczki w kropeczki", Miller za odkupioną od zespołu Mirage "Jesteś szalona" czy Shazza za... No właśnie w sumie za co?

Weźcie się nie udławcie tym jadem.

• ada_sieb Za co? Za popularność ;) Przyznaję, piosenki Bayer Full były przaśne (tak jak i Akcentu), ale sprzedali 16 mln płyt. Od tego wyniku Zenka dzielą lata. A stwierdzenie faktu nie jest pluciem jadem. Pozdrawiam i dystansu życzę ;)

• Kwarc Nie mówiąc o tym, że Shazza urodą pochwalić się mogła (a nawet podobieństwem do najładniejszej polskiej prezydentowej), co na dużym ekranie niewątpliwą zaletą by było ;)

• Kwarc Co poradzisz, taka teraz PiSowska mądrość etapu, ja osobiście mam bardzo za złe reprezentacji, iż mimo że pewnie nieświadomie, ale doprowadzili do reanimacji i promocji tego "artysty". Ehh Polska

• MrKrzychV Nikt nie mógł przewidzieć, że Kurski na fali viralu zrobi z niego króla disco polo? Ech... szkoda, że nie nasi kopacze nie wybrali sobie kogoś kto chociaż piosenek nie kradnie.

Kwarc Sam kradniesz pewnie masz na to papiery, wiesz ze szkalowanie ludzi jest karalne? Znenek jest mesjaszem disko polo i wielkim artysta, a ty kim jestes? Nikim hahahahaha

• pierdantes https://www.youtube.com/watch?v=tAfiD1bvTkU

Kwarc i co to niby ma znaczyć Zenek te piosenki zaśpiewał lepiej . Pozatym jest mesjaszem disko polo wiec ma prawo kożystac z utworów zwykłych ruskich pastuchów

Kwarc i dalej sie nie pochwaliłes co ty osiągnąłes i ile platynowych płyt wydałeś.

• Kwarc Może rzeczywiście, po Kurskim można było się tego spodziewać