PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110686}

Zgadnij kto

Guess Who
6,6 19 944
oceny
6,6 10 1 19944
4,3 3
oceny krytyków
Zgadnij kto
powrót do forum filmu Zgadnij kto

"Poznaj Mojego Tatę"

ocenił(a) film na 8

Komedia romantyczna, która bezczelnie naśladuje kasowe przeboje: "Poznaj Mojego Tatę", "Poznaj Moich Rodziców". Śmieszność ma polegać na tym, że czarnoskóry ojciec, który jest rasistą (ale nie jakimś tam okrutnym) i bardzo chciałby, żeby jego córka poślubiła czarnego człowieka sukcesu, wyżywa się na jej białym chłopaku, który nie odpowiada mu jako jej mąż dosłownie w niczym. Takie fabuły sprzedają się wyśmienicie i do tego nie potrzeba specjalnie się rozpisywać, żeby streścić komuś, o czym jest film.

Udało się po części rozśmieszyć widzów, ale tylko i wyłącznie typowo śmieszną fabułą, bo sam prosty fakt, że takie sytuacje zawsze w komediach będą zabawne, nie wynikają z tego , że twórcy mają talent. Także aktorzy nie są przekonywujący. Jednak pośmiałem się oglądając to, co oznacza że "Zgadnij Kto" przeszedł mój ważny test i mogę z sumieniem polecić go jako komedię romantyczną ze średniej półki - takiego pewniaka na rozśmieszenie, o ile wcześniej nie obejrzy się wyżej wymienionych tytułów z Robertem De Niro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones