PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=361899}
4,1 31
ocen
4,1 10 1 31

Zibahkhana
powrót do forum filmu Zibahkhana

Scen dla miłośników np. Canibal Holocaust czy Guinea Pig jak na lekarstwo. Gra aktorska na poziomie polskich seriali.
Przez połowę filmu po lesie lata koleś w pelerynie a'la Ku-Klux-Klan z kolczastą kulą. Żałosna pakistańska amatorka. Miało być strasznie i amatorsko a wyszło śmiesznie i żenująco. Niestety 1 albo 2

ocenił(a) film na 2
stasiuvino

I jak zawsze, przy każdym filmie musi pojawić się przecudna opinia jak to wszystko jest "śmieszne" i ''żałosne". Mam tylko jedno pytanie, po co w takim razie zabierałeś się za Zibahkhanę? Czego się spodziewałeś po drugim horrorze z Pakistanu, przy czym pierwszym od bagatela... 42 lat? Najłatwiej rozsiąść się w fotelu i krytykować jakie to wszystko denne i beznadziejne. Skoro jednak sukces jest taki prosty do osiągnięcia to dlaczego nie wstaniesz i nie zrobisz rewolucji polskiego horroru? Porównania do Cannibal Holocaust tudzież Guinea Pig, skąd ten pomysł? Tylko dlatego, iż był promowany jako gore i splatter? Dość nieudolny sarkazm... jak na kraj pochodzenia i tak był nie lada prowokacją. Nie, nie urzekł mnie... i z żadnej strony nie jest on dziełem wybitnym, to raczej przerysowanie schematu horrorów o nastolatkach (jakich wiele) na bez wątpienia niecodzienne realia. Nie co dzień ogląda się bowiem produkcje z krajów takich jak owy Pakistan. I z tegoż właśnie powodu wypowiedź Twą krytykuję, mimo, iż oceny wystawiliśmy identyczne. Na drugi raz polecam zaś albo skończyć z własną ignorancją, albo najprościej w życiu nie zabierać się więcej za podobne produkcje, ogląda się je bowiem bardziej jako ciekawostki niż pełnoprawne dzieła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones