PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32312}

Zielone berety

The Green Berets
5,9 2 266
ocen
5,9 10 1 2266
Zielone berety
powrót do forum filmu Zielone berety

Dno kina wojennego...

ocenił(a) film na 3

Gdyby założyć Johnowi W. na głowę kapelusz, posadzić na koniu, Wietnamczyków zastąpić Indianami i akcję osadzić na dzikim zachodzie mielibyśmy do czynienia z klasycznym westernem. Wayne jest w tym filmie tak beznadziejny że aż zabawny. Akcja rozwleczona i nudna. Wszystko ładne, czyste i honorowe. W około sami dobrzy bohaterowie z USA i źli partyzanci z Wietkongu plus zabawni górale w śmiesznych gaciach z jarmarcznymi kuszami. Zdecydowanie najgorszy film wojenny jaki widziałem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bart_1410

Może zamiast wyzwisk coś na temat filmu? - Niestety ale muszę się z godzić z opinią film usilnie chciał ukazać Ameryki która musi walczyć bo inne pastwa to samo zło Rosja, Wietnam - Co idealnie ukazuje scena z prezentacją broni.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dupa_dupa_3

Tak na temat filmu to masz coś do powiedzenia?

ocenił(a) film na 10
buterfly

precz z lewacką cenzurą, komuszki z filmwebu cenzurują wypowiedzi

Stefano_Euseubio

Co do chamskich wpisów ma jakaś lewacka cenzura? - Cokolwiek to znaczy to ja zgłosiłem wpisy, powód jest prosty nie lubię chamski wypowiedzi.

ocenił(a) film na 10
buterfly

bo nie zgadzasz sie z opinia ze film pokazuje walke z komuchami i to ci nie w smak. bolszewick wolnosc słowa. tez zgłoś

Stefano_Euseubio

Nie zgadzam się na chamskie wpisy, które nijak nie odnosiły się do filmu czego nadal nie rozumiesz? - Co do filmu to nijak nie pokazuje walki z bolszewikami a jedynie próbuje wybielić swoje poczynania w Wietnamie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones