PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105521}

Ziemia żywych trupów

Land of the Dead
5,4 15 918
ocen
5,4 10 1 15918
4,9 8
ocen krytyków
Ziemia żywych trupów
powrót do forum filmu Ziemia żywych trupów

Dużo wnętrzności, strzałów i nieświeżego oddechu proponuje nam Telewizja Polska po emisji wspaniałego dzieła "Śluby Panieńskie" w telewizyjnej Jedynce. "Ziemia żywych trupów" Sobota 07.09 o 22.05.

ocenił(a) film na 7
Katharsisss

Ale jej kolczyk wyrwal

FERG

Szkoda brzucha, teraz będzie wyglądać co najmniej niesymetrycznie...

ocenił(a) film na 7
FERG

Nauczyli się olewać fajerwerki he he

ocenił(a) film na 7
FERG

Polubilem tego ząbi murzyna, wysadzil kaufmana w powietrze.

ocenił(a) film na 3
FERG

nio... ja też mam jakąs sympatie doniego :):

FERG

zabić tego murzyna!!! on tylko nimi dowodzi ...

ocenił(a) film na 3
Ladybaby

no właśnie, co z murzynem teraz?.... schował sie?

ocenił(a) film na 4
hapibo

Teraz on będzie rządził miastem które przejął

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

o raju.... co za finał...!!!

hapibo

no to teraz Koszmar ;]

hapibo

Wzruszający. Nawet zombi mają prawo do życia xd

ocenił(a) film na 4
hapibo

Jak dla mnie bardzo rozczarowujący zresztą jak cały film spodziewałem się czegoś lepszego w końcu to:George Romero. 5/10

FranzHalski

No miasto ma nowego burmistrza.... No i jak się film podobał ?

ocenił(a) film na 3
FranzHalski

rany julek... no taki lekki w sumie był, fajnie sie na to zaglądało! tu przynajmniej sie coś działo! od czasów rekina piaskowego się jeszcze tak nie bawiłam :) komedio-horror :) i przyjemnie się zaglądało na mentalistę w roli głównej :) teraz jak to ocenić? Dam chyba 3-jeczkę :)

ocenił(a) film na 4
FranzHalski

Grindhouse na TV puls dużo dużo lepszy i zabawniejszy

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

a po nim dwugłowy rekin, kto ma ochote poślęczeć tak późno :) co prawda ja nie oglądam bo mam chrapke na ksiazkę.
a co to ten drindhouse? ale to juz koncówka, może kiedys trafie na ten film od poczatku.

ocenił(a) film na 4
hapibo

W stylu tarantino roione przez jego kolege rodrigeza zrobione celowo w złym stylu poszarpana taśma i takie tam. Przełącz sobie jak chcesz

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

no oglądam właśnie.

ocenił(a) film na 4
hapibo

Epicki film z wystrzałową nagą zobacz na motor

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

jeszcze willis :)

ocenił(a) film na 4
hapibo

Pięknie okropny jest ten film

ocenił(a) film na 4
hapibo

A ten co mu jądra odpadły to był sam Tarantino

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

wiem wiem, pamietam z 4 pokoi :) motów z odpadającym penisem niezły... i te teksty....

ocenił(a) film na 3
hapibo

a wyskok pani kuternogi przez cementowe ściany i zabicie bronią z nogi tylu opryszków - kwintesencja kiczu :) ten film w całej swojej rzeźni jest... eeee.... nie wiem jak to nazwać... wyjątkowy, o! :)

ocenił(a) film na 3
hapibo

a ile tu sie krwi leje.... miliardy litrów :PPPP

ocenił(a) film na 4
hapibo

Tak to najlepsza scena z całego filmu.
Uwielbiam ten film

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

jeśli kiedyś będzie gdzies leciał napisz mi jak trafisz akurat :) na forum albo wiadomośc mi wyślij, chętnie go zobaczę od początku
;)

Zakończenie maślane :) hihihi :)

ocenił(a) film na 4
hapibo

Ok . Fajnie że ci sie podoba

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

a teraz uciekam, dallas Kinga na mnie czeka w łózku :) dobrze, że dałam się namówić, dzięki :)
Spokojnej nocy :)

ocenił(a) film na 4
hapibo

Dobranoc

ocenił(a) film na 7
FranzHalski

Przenosimy sie na strone koszmaru.

FERG

no ba! ;)

FranzHalski

Daję 5. film całkiem fajny profesjonalnie zrobiony, ale ktoś miał za dużo pomysłów jak urozmaicić Zombi.. Ząbi strzela, ząbi planuję zombi zamiast jeść macha tasakiem i idzie dalej za bardzo nowatorskie .

ocenił(a) film na 4
FranzHalski

Dla mnie nic ciekawego, w sumie się zawiodłem. Czwóreczka.

FranzHalski

Jakoś nie przekonuje mnie ten film w żaden sposób. Dam 3. Da się obejrzeć, pomysł jakiś jest i można się pośmiać :)

ocenił(a) film na 3
AgathaEva

rany... dziś jakis wieczór z trupami... na jedynce "żywe trupy 3"... materdeniu! tyle naszych filmów, że nie wiadomo za co sie złapać :)

ocenił(a) film na 4
hapibo

Zobacz grindhouse spodoba ci sie

hapibo

Aż 16 odcinków?

AgathaEva

The walking dead, tylko te polskie tłumaczenie <3

FranzHalski

Oglądałem jednak to na Pulsie w dwupaku z Ekwilibrium. Ale w reklamie widziałem końcówkę od momentu jak jeden bohater wskoczył na maskę tego czołgopojazdu i rozjeżdżali zombich. Rozwalił mnie ten murzynombi. Jak wsadził ten wąż z benzyną to myślałem że chce zalać tego gościa w limuzynie a tu odszedł. Pomyślałem że jednak głupi i się zmlnudził a tu po chwili turla kanister z olgniem xD Myślenie przyczynowo skutkowe na niespotykanym poziomie! Chyba poszukam i obejrzę całość.

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Valdziu musisz koniecznie to zobaczyc, co ja sie usmialam. To bardziej bym powiedziala czarnohorrorokomedia byla :)

hapibo

No właśnie jak tak pooglądałem to spodobała mi się ta koncepcja powplnych niezbyt zdegenerowanych zombi :)

FranzHalski

Już jestem !!! Popcorn do dłoni biorę i zasiadam przed TV !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones