PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1073}
7,9 54 862
oceny
7,9 10 1 54862
8,6 33
oceny krytyków
Ziemia obiecana
powrót do forum filmu Ziemia obiecana

Tak na wszelki wypadek pytam, bo bym chciał.

Szukaj na TVP Kultura, TVP Historia, lub w nocy na TVP1 i TVP2. Czasem emitują. Szczególnie polecam zapolować na serial.
Ale akurat serial na dvd wyszedł, podobnie jak nowa wersja. Starej na dvd nie uświadczysz.

użytkownik usunięty
kendo777

Jestem człowiekiem beztelewizorowym. Serial mam, przemontowaną wersję mam. Jakieś dwa lata temu czytałem, że pierwotna wersja została odrestaurowana.

Teraz czytałem, że podobno Anglicy wydali na DVD tę starą wersję w trójpaku polskiego kina.

użytkownik usunięty

Podbijam, bo odrestaurowana stara wersja bywa podobno w kinach, więc może i na DVD też już jest.

Wie ktoś coś konkretnego?

ocenił(a) film na 9

Dwa lata po fakcie, ale odpisuję: ja starą wersję w pięknej jakości znalazłem jako torrent, ale szukałem pod angielskim tytułem, "The Promised Land". To zabawne, ale wiele polskich filmów łatwiej znaleźć w internecie właśnie w zagranicznych źródłach. Zdubbingowane na szczęście nie są, więc wystarczy usunąć angielskie napisy i oglądać.

ocenił(a) film na 9
litwosxd

Czy mógłbyś podesłać namiary na tę wersję?

feniks_14

Jest na TVN Player, chciałem odświeżyć sobie film a nagle zaczęły się pojawiać sceny, których dotąd nie widziałem.

ocenił(a) film na 9
feniks_14

https://thepiratebay.bid/torrent/9682427/The.Promised.Land.1975.BDRip.AVC-mfcorr ea

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones