PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1073}
7,9 54 869
ocen
7,9 10 1 54869
8,6 33
oceny krytyków
Ziemia obiecana
powrót do forum filmu Ziemia obiecana

Serial na DVD?

ocenił(a) film na 9

Witam! Chciałabym zapytać, czy wie ktoś coś na temat sklepu, gdzie można byłoby kupić Ziemię Obiecaną w wersji serialowej? Szkoda mi wydawać pieniędzy na tą nową, okrojoną. Jeśli nie ma takiej szansy, to film z 1974 też bym kupiła.
Znalazłam edycję dwupłytową, takie brązowe pudełko - http://merlin.pl/Ziemia-obiecana_Andrzej-Wajda,images_product,15,5902600064916.j pg napisane, że wersja twa 206 minut, już myślałam, że to o to chodzi, a pod płytą krytyczne opinie co do krojenia filmu. To jak to w końcu jest?

ocenił(a) film na 9
Svitrigaila

Sama miałam dylematy, jednak w końcu na wydanie oferowane przez Merlina się pokusiłam. To jest ta wersja, która zawiera m.in. scenę rozmowy Maksa z ojcem o fabryce, dłuższą orgię u Kesslera, wątek żony Trawińskiego (rozmowa przy malowaniu, kolejka po jedzenie dla nędzarzy), wieczór spędzony w Kurowie (Moryc uczący jazdy na rowerze, rozmowa Karola z Maksem). Osobiście wcześniej znałam wersję okrojoną z tych scen, więc jestem zadowolona z zakupu. Wydanie nie zawiera żadnych dodatków, wybór opcji językowych jest bardzo ubogi.

Mając nadzieję, że pomogłam
Kazik

ocenił(a) film na 9
Kazik_chan

Bardzo dziękuję! Skoro tak, to chyba też się na tą opcję zdecyduję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones