PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94670}

Zimny jak głaz

Stone Cold
6,4 1 885
ocen
6,4 10 1 1885
Zimny jak głaz
powrót do forum filmu Zimny jak głaz

Film o facetach, którzy mają tak ogromne jaja, że widać je z innej galaktyki. Także jeśli uważasz że i ty masz takie jaja a nie oglądałeś tego filmu- to znaczy że ich nie masz. Pozycja kultowa i obowiązkowa dla wszystkich twardzieli, polecam feministkom :)

maurycy_86

Film dla facetów z wielkim, wręcz przerośniętym ... ego, oraz całą masą kompleksów. Wydaje ci się, że masz wielkie jaja? No właśnie, wydaje ci się.

mak65

Wyluzuj, nikt nie bierze tego filmu na serio. To czysta zabawa w dużych chłopców z jeszcze większymi spluwami :)

maurycy_86

Jestem wyluzowany i spluwam. Ogromne jaja schowałem do galaktycznej szafki, a pozycję kultową przyjmuję obowiązkowo. Jako twardziel polecany feministkom, nie chce tego oglądać.

mak65

mak65 masz jajeczka jak wydmuszki albo dałeś sobie je przerobić na vaginke

ocenił(a) film na 5
maurycy_86

Piękna recenzja, przekonałeś mnie do obejrzenia i nie zawiodłem się - było dokładnie jak opisałeś, a moje jaja nawet jakby lekko urosły.

ocenił(a) film na 7
maurycy_86

Tak powinien brzmieć opis tego filmu. Obejrzałem i potwierdzam, naprawdę mocne kino dla mocnych menów.

maurycy_86

FEMINISTKI DO PIACHU

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones