PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32367}

Zmiana pasa

Changing Lanes
6,9 19 595
ocen
6,9 10 1 19595
6,3 6
ocen krytyków
Zmiana pasa
powrót do forum filmu Zmiana pasa

bzdura do kwadratu

ocenił(a) film na 2

Ban Affleck powoli zaczyna być dla mnie synonimem aktora grającego w samych gniotach. "Zmiana pasa" to totalna bzdura. Dwóch ludzi wdaje się w jakąś beznadziejną wojnę, która nie ma logicznego wyjaśnienia. OK, może być... jednak twórcy zatrzymali się w pół kroku i kiedy tylko zaczęła się zabawa, oni już z młodego prawnika robią biednego chłoptasia, który nie wiedział, jak teść zarabia na życie (akurat ktoś w to uwierzy). Wszyscy są cacy, wszyscy nagle chcą robić sobie dobrze, ale im to jeszcze gorzej wychodzi... Koszmar, idiotyzm i po prostu szkoda aktorów, którzy zeszli tutaj do poziomu rynsztoka. Przynajmniej raz dystrybutorzy mieli rację, że nie oszczędzili kinom wątpliwych atrakcji związanych z tym filmem.

ocenił(a) film na 8
torne

Wiesz, przyjacielu, tak możesz podejść do każdego filmu cyt.:"Dwóch ludzi wdaje się w jakąś beznadziejną wojnę, która nie ma logicznego wyjaśnienia" - jak chcemy się czepiać to oczywiście trzeba tak do tego podejść.
Ale pytam - jakiego zakończenia oczekiwałeś? Śmierci obydwu obywateli? Czy miałoby to sens?
Mnie osobiście b. podobała się gra zarówno Bena Affleck'a jak i Samuela Jackson'a i nie żałowałbym gdybym na ten film wybrał się do kina.

ocenił(a) film na 4
Macros

Co do filmu to sie zgadzam, raczej gniot. Natomiast jesli chodzi o Bena Afflecka to moje zdanie jest odmienne.. Wcale nie gra w samych kiszkach. Obejrzyj kiedys jakis film Kevina Smitha, z udzialem wlasnie tego aktora (np. Mallrats, Jersey Girl, czy tez rewelacyjny Chasing Amy), twoja opinia powinna sie wtedy zmienic.

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
torne

jak dla mnie ben afleck jakos glupkowatu tutaj wyszedl...a samuel, sam nie wiem, jakos inaczej niz zwykle, co nie oznacza ze jakos zle;-). Afleck mi tu nie pasowal ale ogolnie film nienajgorszy

Bo Affleck nigdzie nie pasuje, gdzie się nie pojawi sieje spustoszenie w złym znaczeniu tego słowa ;) To taki męski odpowiednik Jennifer Lopez, ach dobrana była z nich kiedyś para ;) No i raz nawet razem zagrali, któż nie pamięta dzieła pt. "Gigli".

Albertino

hmmm ... zapewne Al Pacino zapamięta to "dzieło" jak nikt z nas ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones