PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32367}

Zmiana pasa

Changing Lanes
6,9 19 595
ocen
6,9 10 1 19595
6,3 6
ocen krytyków
Zmiana pasa
powrót do forum filmu Zmiana pasa

coś

użytkownik usunięty

Zapowiada się interesująco:2 ludzi ma wypadek,jeden jak i drugi mają z tego powodu straszne nieprzyjemności;żaden z nich nie jest w stanie pomóc drugiemu,czują straszną nienawiść do siebie i są skłonni zrobić wszystko,aby pogrążyć swojego "złego duch".Na początku dowiadujemy się o problemach oby dwuch panów.Pomimo błędów ,które popełnili czyje się do nich sympatię.Niestety na krótko.Film się ciągnie,owszem są interesujące momenty ale niestety większość czasu to nieudolne próby scenarzysty.
Jednak jest rzecz,która mnie tu bawi,choć nie powinna,ponieważ to dramat,Ben Afleck często tu płacze-dosyć zabawne.Jednak najciekawsze jest zakończenie kiedy wrogowie zakopują topór wojenny-bardzo łatwe do przewidzenia.
Dla mnie jest to niepowodzenie,może nie tragedia ale jednak...
Jest coś co mi tu pasuje-muzyka,dzwięki elektroniczne,dosyć dynamiczne przeplatają się z delikatnymi elementami muzyki klasycznej,dającymi słyszec się w oddali.Powodują,że jest się skłonnym obejrzeć film do końca(pomimo monotonii)tylko ze względu na nią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones