PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32367}

Zmiana pasa

Changing Lanes
6,9 19 595
ocen
6,9 10 1 19595
6,3 6
ocen krytyków
Zmiana pasa
powrót do forum filmu Zmiana pasa

Dobry i trzyma w napięciu, ale nie podobała mi się postać tego ojca. Skoro tak kochał dzieci, to na
mój gust jego postawa (skruszonego ojca)powinna być widoczna i nie zauważyłam, by to nim
kierowało. Mialam wrażenie, że jest z niego po prostu kawał chama. Za to adawokat aż za bardzo był
uczciwy. Wiem, dziwnie zabrzmialo, ale nikt nie jest taki nieskazitelny. Był za bardzo wyidealizowany.

ocenił(a) film na 8
Vopsie

No nie wiem, czy taki wyidealizowany człowiek dzwoni do Ciebie i przekazuje Ci fałszywą informację, że Twoje dzieci miały wypadek, albo kasuje Ci kasę z konta.

Co do ojca rodziny, to bynajmniej nie odebrałam go jako chama. To był człowiek z problemami - nałóg alkoholowy, porywczość, gwałtowność. Ale ja właśnie odniosłam wrażenie, że zależy mu na dzieciach i w miarę swoich możliwości podejmował starania, aby zapewnić im prawdziwy dom i zmienić swoją postawę życiową , widzimy, że na przykład walczył z nałogiem. Jednak przypadkowe zdarzenie na autostradzie i jego konsekwencje spowodowały, że cały świat zawalił mu się na głowę i wszystkie jego nadzieje w jednej chwili runęły. Ciekawe, jak Ty być się odnalzał/a w takiej sytuacji....

DamaMarcia

Interpretacja to indywidualna sprawa. Ja tak odebrałam, Ty inaczej ;)

ocenił(a) film na 7
Vopsie

Osoba problemowa, alkoholik a więc nie chodzi tylko o picie ale też problem z emocjami co tu świetnie ukazano.

ocenił(a) film na 7
armarange

Zgadzam się. Dodatkowo film w świetny sposób pokazał,jak jeden dzień może zmienić całe nasze życie. Czasami potrzebny jest taki wstrząsający zbieg zdarzeń,który pokarze nam co jest w życiu ważne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones