PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102245}

Zmowa milczenia

Le Pacte du silence
5,8 1 477
ocen
5,8 10 1 1477
Zmowa milczenia
powrót do forum filmu Zmowa milczenia

Ksiądz - lekarz badając przypadek współodczuwania przez siostry bliźniaczki dolegliwości tej drugiej, zakochuje się w jednej i postanawia doprowadzić do spotkania sióstr, mieszkających w innych krajach. Łatwo się ogląda i szybko zapomina ;-)

Anaru

Fajny film chociaż jeszcze nie zdecydowałem się nad oceną, bo pomącił i mam zamęt. Układam jednak to tak.... Zabiła pierwsze matka (to akurat jasne), zarówno ojciec jak i matka gubią się kto to S. a kto G. Przy scenie z matką się wyjaśnia - chwila prawdy. Idź do domu S. (chociaż przyszła jako G.). Dlaczego? Bo ja jestem silniejsza. Kto miał kości połamane i poparzone dłonie? Był w więzieniu skopany a mimo wszystko łzy w więzieniu nie uronił? Silniejszy.... Komu było nawet źle w klasztorze, mimo że kochała ja nad życie matka przełożona i dbała o nią nade wszystko. Nawet demony na plaży wypędzała? Karmiona 3 razy dziennie, leczona.... Słabszej. Kogo ostatecznie wybrał - no tą którą poznał (powiedzmy "głębiej"). Kto się ostatecznie poświecił? Obie. Chociaż moim zdaniem.... Tutaj trzeba znać zamysły scenariusza. Jak po równo? Obie się poświeciły - żadnej nie mógł wybrać. Jak jedna szybkie 2 zabójstwa = a druga więzienie od dziecka.... Zawsze silniejszy przeżyje. Ciekawy jest wątek telefonu komórkowego, który dostała zakonnica, trochę mało patrzyłem - ale to może sporo wyjaśniać, kto komu co dał i jak znać.... A także kiedy na plaży, kiedy w hotelu.... Itp... itd.... Demonów tutaj nie widzę, układy, układziki jak wszędzie. Jak najbardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones