PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87741}

Zniknięcie

Spoorloos
7,2 7 197
ocen
7,2 10 1 7197
7,5 11
ocen krytyków
Zniknięcie
powrót do forum filmu Zniknięcie

Ale powiedziałem sobie: "Wyobraź sobie, że dajesz wysoką notę". Gdzie to jest zapisane, że nie dam? Zatem aby sprzeciwić się temu, co jest przeznaczeniem, muszę dać 9/10.

użytkownik usunięty

Wpierw przeczytałam ten komentarz, później obejrzałam ów film, i tak go oglądając, usłyszałam ten sam tekst, pomyślałam: "kojarzę, już gdzieś to słyszałam." A film jest kapitalny, bardzo dobry pomysł. Dziwne tłumaczenie, absurdalnie wręcz wyjaśniono nam, co skłoniło socjopatę do takich czynów, jednak nie ma to znaczenia. Pomysł, aktorstwo, realizm, klimat, plus końcówka - miażdży... Może powinnam dać 10? Raczej nie, film był za wolny, flegmatyczny.

ocenił(a) film na 7

Jak zobaczyłem twój komentarz miałem nic nie odpisywać, ale pomyślałem sobie: "Wyobraź sobie, że odpisujesz". Gdzie to jest zapisane, że nie odpiszę? Zatem aby sprzeciwić się temu, co jest przeznaczeniem, muszę odpisać.

ocenił(a) film na 8
Rodion_

No i już zrobiliście mi wodę z mózgu. Bo muszę odpisać. Dranie.

ocenił(a) film na 8
KetRaab

Jak mus to mus.

ocenił(a) film na 7
None200

A niech to dunder świśnie.

ocenił(a) film na 10
Rodion_

Nigdy jeszcze nie napisałem komentarza na Filmwebie. Ale powiedziałem sobie: "Wyobraź sobie, że piszesz swój pierwszy komentarz w życiu". Gdzie to jest zapisane, że go nie napiszę? Zatem aby sprzeciwić się temu, co jest przeznaczeniem, muszę napisać.

wojt12

Jak widać po pierwszych 4 postach świat filmwebu skolonizoli sami debile filmoznawcy od siedmiu boleści ale ich czas przemija, szkoda tylko, że oceny zostają.

ocenił(a) film na 10
kama_2

Ha ha, mój pierwszy komentarz i od razu zostałem zwyzywany, a więc społeczność Filmwebu przyjęła mnie z należnymi honorami. A co do oceny, to rozumiem, że Roger Ebert, który nazwał film arcydziełem, czy Stanley Kubrick, który zadzwonił do George'a Sluizera i powiedział, że to najlepszy film z tego gatunku jaki widział (lepszy nawet od Lśnienia) też są "debilami" i "filmoznawcami od siedmiu boleści". Pozdro.

wojt12

Kto cię zwyzywał? Masz manię wielkości? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones