PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10000836}
4,3 5 021
ocen
4,3 10 1 5021
2,3 6
ocen krytyków
Zołza
powrót do forum filmu Zołza

Oglądałam wiele gorszych czy to polskich czy zagranicznych. Kożuchowska jako tytułowa zołza i wariatka całkiem całkiem :) Nie jest to film godny oskara, ale lekki film na weekendowe pochmurne popołudnia :)

ocenił(a) film na 5
skwarcia

Też tak uważam.

Krejzol09

Kto to pisze te komentarze . Zaczynam nie wierzyć w faktyczne oceny . Film dla każdego z przesłaniem . Bawi i wzrusza :) Już nigdy nie wezmę, żadnej recenzji za pewnik pójdę i sama ocenie .Polecam bo film na te czasy .Zaskakujące jest to że film naprawdę nie wart uwagi ma dobrą ocenę . Czy świat zwariował często się pytam . Czy pomału wariuje . Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
luczakmaciej

Naprawdę Pani zdaniem ten film ma jakieś przesłanie?

Umberto2002

Dla mnie ma :) ale nie o to chodzi na tym forum by pisać jakie .Ja mimo wszystko polecam film . . Niech każdy po obejrzeniu sam zdecyduje czy przesłanie dla widza jest czy też nie , nie tylko ja tak ten film odebrałam ;)

Umberto2002

Dla mnie ma :) i nie tylko dla
mnie .Mi się podobał . Nie każdemu jednak musi się podobać widząc komentarze . Ja polecam , chyba mogę ?. Widocznie trafiłam na same złe komentarze i postanowiłam pochwalić ,że widziałam filmy naprawdę nie warte uwagi i to z dobra ocena tutaj .Temu filmowi dałabym jednak szanse :)

ocenił(a) film na 5
luczakmaciej

Inna sprawa, że tego typu filmy mają niskie noty na filmweb i się po nich jedzie, nieważne jakie są, mimo że uważam, widz powinien brać je z przymrożeniem oka i nie wymagać by były mega wybitne.

ocenił(a) film na 6
luczakmaciej

Można się tylko doczepić, że w opisie zamiast komedia powinno być komedii dramat

ocenił(a) film na 5
skwarcia

W pełni się zgadzam.

ocenił(a) film na 5
skwarcia

Ja akurat uważam podobnie. Scenariusz może nie powala, ale w kinie było dużo gorszych gniotów. Zołza ma jeszcze jakieś przesłanie i coś tam próbuje ze scenariusza Kożuchowska i Żmijewski wyciągnąć. Także nie jest tak żle jak piszą, moim zdaniem co najmniej 4/10 ; 5/10 jest ok.

ocenił(a) film na 1
skwarcia

Ludzie, przeciecież w tych komentarzach gadacie z wykupionymi kontami. To samo zobaczycie w innych, gównianych, polskich filmach typu Porady na zdrady czy na układy nie ma rady - masa podobnych opinii w stylu "świetny lekki film na weekend, śmiałam się pół seansu, Polska w pigułce" xD

Żadnego argumentu nie dadzą konkretnego, jedynie, łeeee, fajny film, do pośmiania.

Żenada. Poziom reżyserii Łepkowskiej :)

ocenił(a) film na 6
skwarcia

Dokładnie,ludzie marudzą,a film był całkiem spoko.Może jak na komedie nie był jakoś szalenie śmieszny.Ale mimo to całkiem przyjemnie się oglądało do samego końca ;).

ocenił(a) film na 6
skwarcia

Dziś obejrzałam.. I jak zobaczyłam później tak niska ocenę, to cieszę się, że nie zerknęłam na filmweb przed.. niezrozumiała ocena. Fajny film, lekki na nie nudne popołudnie. Fajna gra Goski.. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones