PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240823}

Zombies

Wicked Little Things
4,7 1 834
oceny
4,7 10 1 1834
Zombies
powrót do forum filmu Zombies

moze i film nie jest swienty, ale jesli ktos nazywa ten film dnem, to chyba nie wiele horrorow widzial w zyciu. ja widzialem ich od ch***a, w tym setki znacznie gorszych.
film jest bardzo schematyczny... motywy takie jak:
-tragedia w przeszłości
-śmierć w rodzinie
-przeprowadzka
-niedoszły wypadek
-nawet motyw kopalni i kilofów...

owszem to wszystko już było, ale tu został wykonane naprawdę POPRAWNIE.
dialogi mnie wcale nie irytowały, aktorswto było całkiem dobre jak na horrorek. muzyka i zjdcia rowniez dobre. glupotek bylo malo [pomijajac fakt, ze horror o dzieciach z zombie jest glupiutki z zalorznia]. troche rkwi, efekty i makeup nie byly zle. raz nawet sie wystraszylem [podskoczylem]. nie znudzil mnie, mimo iz zaczalem go ogladac ok polnocy...
jak dla mnie 6,66 :)

ps: porownajcie z "kostnica" hoopera albo z "rest stop" i powtorzcie, że to dno... bez przesady...

kangur_msc_CM

Ciekaw jestem który moment spowodował Twoje podskoczenie - u mnie jedyne ciary wywołało wychodzenie z kopalni w nocy. Reszta - za każdym razem muzyka poprzedzała co straszniejszy fragment, co psuło całą zabawę.

ocenił(a) film na 3
kangur_msc_CM

Nie, no faktycznie widziałam dużo gorsze horrory, jednak uważam, że ten film jest po prostu nudny. Nie twierdzę, że jest coś absolutnie w nim złego, ale po prostu nie "przemówił" do mnie. Z początku wydawał się mi nawet interesujący... a z biegiem czasu to bardziej skupiałam się na tym, co obejrzeć później, niż na filmie.

ocenił(a) film na 5
kangur_msc_CM

Kostnica według mnie lepiej wypadła, natomiast ten film mi nie podszedł do gustu bo nie mogłem znieść tego naśladownictwa "Dzieci kukurydzy" ... Uwielbiam tę sagę i nie mogę patrzeć na take naśladownictwa. Tak po za tym aspektem to powinien się w miarę podobać film jak nie ma nic innego

ocenił(a) film na 4
kangur_msc_CM

Film taki... meh... Ani to straszne, ani historia ciekawa, ani to też w żaden sposób oryginalne. Prawdę powiedziawszy to już Kruk: Zbawienie, którego oglądałem dzień wcześniej był już straszniejszy (nie żeby był straszny, no ale cóż). No a do tego dochodziły głupie reklamy podczas filmu psujące klimat.

Przez cały film zastanawiałem się dlaczego ten film oznaczony jest jako +18? Przecież tam nie ma jakiś brutalnych scen (wyżej wymieniony Kruk miał o wiele bardziej makabryczne sceny a jest +16), seksu, przekleństw i nawet przesadnie straszne to nie jest ("Opowieści z Krypty" albo "Czy boisz się ciemności?" miały podobny poziom straszenia).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones