PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807555}

Zwyczajna przysługa

A Simple Favor
6,4 31 159
ocen
6,4 10 1 31159
5,7 10
ocen krytyków
Zwyczajna przysługa
powrót do forum filmu Zwyczajna przysługa

Jak wyżej. Byłam dziś na nim w kinie i przyznam się, że kilka razy zgubiłam wątek. Początek był całkiem jasny, ot dwie mamy nawiązują ze sobą znajomość. Nagle jedna z nich znika,a całość robi się mroczna.
Przyznam że przez chwilę obawiałam się, że po tym filmie nie zasnę i zrobi się z niego horror, (kiedy Stephanie odkryła, że garderoba Emily wróciła na swoje miejsce ).
No na pewno lekki film to nie był i nie uważam go za komedię. Nie śmieszą mnie tego typu żarciki jak obrazy w domu Emily, czy końcowa scena z samochodem.
Mimo to, uważam ten film za ciekawy, głównie ze względu na dwie różne, a jednocześnie tak bardzo podobne do siebie postaci. Niepozorna Stephanie również kryje w sobie tajemnice warte odkrycia. Zaś postać Emily zadziwiła mnie, głównie ze względu na to, do czego była zdolna, aby uchronić się przed więzieniem i złą sławą.

ocenił(a) film na 5
lovelawrence2104

Obejrzyj Zaginioną Dziewczynę - bardzo podobny, ale dużo lepszy :)

lovelawrence2104

Scena z obrazem była zabawna na swój niezręczny sposób w jaki mogła poczuć się Stephanie niespodziewanie widząc go na ścianie. Później nawiązanie do farbowania włosów. Ogólnie żarty są dość dobre i nie są nachalne. Są one jednak często w stylu kobiecym. Mogą podobać się kobietom, ale również mężczyznom, którzy lubią kobiece towarzystwo i dobrze się w nim czują. Babskie problemy, babskie wydarzenia, takie bardziej babskie spojrzenie na świat w momentami czarniejszym wydaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones