Film

2003 1 godz. 52 min.
6,9 102
oceny społeczności
6,9 10 1 102
87
chce zobaczyć
Pracownik firmy reklamowej, którego projekt odrzucono, bierze odwet na niedoszłym kliencie, porywając jego córkę.

Sakumie dobrze się powodzi. Ma świetne auto, piękne mieszkanie i bardzo dobrze płatną pracę, do której niezwykle się przykłada. Jednak projekt, który przygotował w najmniejszych detalach zostaje odrzucony. Sakuma nie może pogodzić się z porażką, widząc więc nadarzającą się okazję, postanawia się zemścić na osobie, która nie doceniła jegoSakumie dobrze się powodzi. Ma świetne auto, piękne mieszkanie i bardzo dobrze płatną pracę, do której niezwykle się przykłada. Jednak projekt, który przygotował w najmniejszych detalach zostaje odrzucony. Sakuma nie może pogodzić się z porażką, widząc więc nadarzającą się okazję, postanawia się zemścić na osobie, która nie doceniła jego wysiłków. Juri jest córką wybrednego klienta. Problemy rodzinne spowodowały, że postanawia uciec z domu. W czasie swojej ucieczki spotyka Sakumę. Stwierdziwszy, że oboje mają wspólny cel (dać nauczkę osobie, która jest źródłem ich niepowodzeń), postanawiają upozorować porwanie. Sakuma i jego przeciwnik twierdzą, że są dobrzy w grach. Jednak reguły gry zmieniają się i kto pierwszy się do nich dostosuje, ten wygra.

studio
Dentsu / Fuji Television Network / Pony Canyon / Więcej...
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Nie jest to mistrzostwo świata... :)

  Codahaar ocenił(a) film na

  ..ale ma szansę się spodobać. Zobaczymy piękną aktorkę i pięknego aktora (i piękną scenę miłosną), posłuchamy jak Japończyk mówi po angielsku, zwiedzimy ładne mieszkanie, dowiemy się jak "grać" :)... no i będzie Izam. ;) To chyba tyle atrakcji. Daję 7/10, może komuś spodoba ... więcej

 • Tysiąc zakończeń.

  kimagureaq ocenił(a) film na

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

  • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem Lena21
   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.