PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32383}

xXx

6,6 103 371
ocen
6,6 10 1 103371
5,0 5
ocen krytyków
xXx
powrót do forum filmu xXx

Bardzo dobry!

ocenił(a) film na 10

Film mi się bardzo bodobał! Zawrotna akcja, trzyma w napięciu i jest niezwykle excytujący!Naprawdę mi sie podobał xXx górą!

użytkownik usunięty
Klaudynka

chyba na głowe upadłaś dziecko, śmieszniejszego gniota nie widziałem

ocenił(a) film na 10

Nie upadła na głowę... Ja też nie upadłam... Film jest ciekawy, ma dobrą fabułę, akcja toczy się szybko, bez zbędnych spowolnień... Dobrze dobrana muzyka oddaje nastrój. Całości dopełnia przystojny aktor... Facet z twarzą i posturą gangtera, nie jakiś pedałek rodem z James'a Bonda.
A Ty, człowieku... jak już się wypowiadasz to chociaż się zaloguj, żebym wiedziała komu nabluzgać jak spotkam.
xXx RulezZ!!!
pozdrawiam amatorów filmu :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
pindol_38cm

1 - do kobiety nie mówi się "półgłówku"... (chyba że ma sie IQ około 6)
2 - chcesz mi nabluzgać, zapraszam na gg :]
Tutaj wypowiadająsiękulturalni ludzie, nie głąby...

pozdrOo :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
pindol_38cm

Twoja postawa świadczy o braku argumentów aby przekonać mnie, że się mylę do co filmu. Sprawdź w słowniku co znaczy frajer, bądź zastąp ten wyraz słowem CWEL jeśli wolisz.
Jeszcze raz zapraszam do polemiki na GG =)
7678975.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Sammy_Jankis

Gdyby zależało mi na realiźnie, oglądałabym "Krzyżaków" albo "Oniem i mieczem". Narazie oglądam filmy dla rozrywki =)
A jak mówi przysłowie, którego najwyraźniej nie znasz, "nad gustami się nie dyskutuje".

ocenił(a) film na 1
Anathema

to widze ,ze podoba ci sie rozrywka na bardzo niskim poziomie..

ocenił(a) film na 10
Sammy_Jankis

Możliwe... Wiesz, na codzień mam wystarczająco dużo spraw na głowie, ludzi którzy przychodzą się zwierzyć i własnych problemów, więc film który mnie odrywa od prawdziwego świata zasługuje na ocenę BDB. Pozatym... pucuj sie: nie podoba Ci się film czy po prostu jesteś jednym z tych, którzy kozaczą bo nic innego nie potrafią? =)

ocenił(a) film na 1
Anathema

nie bede ci sie pucowac moge co najwyzej wbic w ciebie "placka" ,kozaczyc to mozesz przed ziomusiami pod blokiem podniecajac sie tym jak xxx jest zajebistym filmem ..

ocenił(a) film na 1
Sammy_Jankis

aha wiesz co oznacza słowo kicz ?jak nie to wpisz w google a wyskoczy ci xxx buehehe dobra szkoda czasu na takie bzdury zbijam na zajecia .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones