Wiem, że jeszcze sporo czasu, ale temat na pewno się przyda :)
Wile osób chce pewnie zobaczyć 83 Gale i nie ma jedynego polskiego kanału, który ją transmituje ( Canal +). W USA będzie można obejrzeć na ABC.
Szukałam i canału + i abc online, ale nic z tego :( Może jeszcze pojawią się jakieś linki nawet do samej gali...
JEŚLI KTOŚ COŚ WIE, COŚ ZNALAZŁ, PROSZĘ WPISUJCIE! Na pewno przyda się też innym =)

charlotte37

Muszę powiedzieć, że coraz bardziej mnie denerwują komentatorzy w C+!!!!!!!!!!!!!

neily1

mam to samo

ja72wol

nie tylko wy

MrLuckyBlade

ch.j tam dobrze ze nei zjeb...y social netowrk

charlotte37

Może taki przerywnik czekając na ten najbardziej ekscytujący moment: kto wie kim jest szczęśliwca, który dostał najwięcej statuetek w historii?

bada

Dobra gdyby nie Steinfield i Pogorzelisko byłbym "bogaty", za rok się odegram.
Idę spać a jutro pośmieje się z ilości hejtu przelewanego na forach Jak zostać królem.
Gala beznadziejna, prezentujący nudni i spaleni, dobrze że nie było aż takie długie.

yowov

Też nie wygrałem.... cóż, no trzeba odegrac się za rok!

Danieloo

Koniec klapa na całej lini. strata czasu

Danieloo

bez przesady no, królik ?! :/

charlotte37

jeeeest !!!!! The king's speech

MarlenaMM

lipa

MarlenaMM

TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK:)

MarlenaMM

Przyjemny film. Dobrze się ogląda. Ale to nie jest film oscarowy... statuetka dla reżysera też mogła trafić w lepsze ręce :/

Fiyo

Co do reżysera się zgodzę :)

MarlenaMM

Grejt!

użytkownik usunięty
MarlenaMM

YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEAH KING'S SPEECH

MarlenaMM

dobrze ze nie SN wolalam black swan ale tez jest ok :)

boska0ja

ja incepcje ale też uważam że dobrze ze nei SN

MarlenaMM

Warto jest jeszcze oglądać?? bo jak będą same podziękowania itp to idę spać

MrLuckyBlade

Co macie do SN? To świetnie opowiedziana historia i ma pewne przesłanie. Nie wiem czy zasługuje na oscara, ale na pewno bardziej niż King's Speech. Black Swan też byłby lepszy. Nawet Incepcja byłaby lepsza chociaż to popcornowy film.

MrLuckyBlade

No proszę, jednak niespodzianka!
Ale ogólnie gala udana w tym roku.

lew890

mnie się podobała Anne a James tak jakoś nie za bardzo:) Branoc wszystkim

lew890

Mnie się bardzo podobała chociaż jeden film mi zepsuł całą tą imprezę nie będę go wymieniać bo mnie zlinczują jego zagorzali fani. Dobrze że nie dostał żadnej nagrody bo to by było okropne nie powinien nawet nominacji dostawać.

galadria44

może co do nominacji to czemu nie ale nagrody na pewno:) no może poza reżyserią:) Ale ja nie mogę i nie przeboleje Steinfeld. Leo do domu spadaj!!!!!!!!!

MrLuckyBlade

Najgorsza gala oscarowa jaką widziałem, bez dwóch zdań. Franco sztywny, jakby kij połknął, Hathaway sztuczna do bólu, aż zatęskniłem za Jackmanem z ubiegłego roku. Jeśli chodzi o zwycięzców, Akademia znów była skrajnie zachowawcza. "Jak zostać królem", "tylko" bardzo dobry, poprawny. Oscar za muzykę dla TSN to nieporozumienie, podobnie oscar za scenariusz oryginalny dla "Jak zostać królem".

Panoptikon

Ten Jak zostać królem to był oryginalny scenariusz, w tym roku :D.

charlotte37

Prowadzenie - porażka. Chórek na końcu jak na dożynkach? Większość nominacji nudna. Takie tam...

Fishbon3r

jeśli chodzi o prowadzenie, jak najbardziej się zgadzam.

charlotte37

Nudna gala, prowadzący niezbyt się sprawdzili. Nie ma nawet co porównywać z zeszłym rokiem.

A pielęgnując kącik wzajemnej adoracji - mnie też kupony nie weszły i moja fortuna, która miała z nich wypłynąć nie pozostała już nawet wirtualną ;)

Tigro

Brak nagrody dla Prawdziwego męstwa, Finchera/Aronofskiego i krótkometrażowa animacja nie po mojej myśli, ale i tak jest dużo lepiej niż w zeszłym roku. Już tak nie krytykujcie.

lew890

Prowadzenie gali lepsze niż rok temu? No chyba żartujesz..

Tigro

Hehe, nie, nie pisałem o prowadzeniu, lecz o filmach. Bez obaw :)

Tigro

A Oscar dla King's Speech jak najbardziej zasłużony - po prostu był, licząc wszystkie aspekty, najlepszy z całej stawki :)

Tigro

Zawiodłam się liczyłam na "Incepcję" , "Black Swam" albo "127 godzin". Szkoda o 8.00 do szkoły mogłam iść spać zawiodłam się tylko.

oliwialis10

No 127 zdecydowanie został baaardzo niedoceniony, a jest to bez wątpienia rewelacyjny film. Szkoda.

I tym samym kończę nocne oscarowanie oddalając się do snu ;) Dobranoc Filmwebowicze!

Tigro

I zawiodłam się jeszcze na najlepszy aktor owszem Colin Firth zagrał dobrze ale James Franco grał 3/4 filmu sam a to o czymś świadczy.

oliwialis10

Też liczyłem na incepcję, choć rozczarowany nie jestem. Liczyłem też, że Prawdziwe męstwo dostanie dwa...

Tigro

Co to TKS się zgadzam. Co do True Grit też. Największe porażki to Fincher i Steinfeld - ale tu mam nadzieje, że szybko zagra w rewelacyjnym filmie i znowu zostanie nominowana.( Leo powinna się schować przy tej młodej dziewczynie). Ja jak na nią parzę to myślę sobie że tak zaczynała Streep:)

Tigro

toy story dostalo wiecej oscarow niz black swan Oo

oldmary

To się nazywa żal!

oliwialis10

Bo nie po Twojej myśli? Mnie się podobało, choć też bym parę rzeczy pozmieniał. Muszę jednak przyznać, że w tym roku Akademia miała ciężki wybór. Dobrze, że rozdała je w miarę po równo i mówcie co chcecie, ale Toy Story 3 to piękny film.

lew890

Też mi się podobała ta bajka ale "Black swam" był genialny i chyba z tych wszystkich najlepszy i szkoda, że ma tylko 1 oscara ale w pełni zasłużonego!

oldmary

Alicja dostała więcej oscarów, więcej np. od Prawdziwe męstwo i Do szpiku kości. Tylko że są to filmy z minimum 5 klas lepsze i bardziej wartościowe od tego chłamu.
Oscary nie świadczą o jakości filmu, więc dla wszystkich zawiedzionych : No stress. Akdamia wcale nie zna się najlepiej na filmach w całym świecie

Tigro

Najlepszy... chyba od końca. Weinstein tak jak przegiął w '99 z łapówkami w imię "zakochanego szekspira", tak w tym roku przeszedł samego siebie w lobbowaniu i przekupstwie. Nie wiem komu i ile lasek musiał przy okazji opciongnąć z połykiem, ale musi być w tym dobry, żeby taki chłam jak 'king's speech" okrzyknięto najlepszym filmem, a tego pisdowatego rysia z klanu najlepszym reżyserem. oscary to już nie to...

ks_ks

w '98

ks_ks

Wg. mnie, jeśli chodzi o zwycięzców, to najlepsza gala od kilku lat. A wie ktoś może gdzie w internecie można obejrzeć powtórkę?

Kumas576

właśnie ? można gdzieś zobaczyć powtórkę?

Kelia

Dokładnie też jestem ciekawa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones