Wiem, że jeszcze sporo czasu, ale temat na pewno się przyda :)
Wile osób chce pewnie zobaczyć 83 Gale i nie ma jedynego polskiego kanału, który ją transmituje ( Canal +). W USA będzie można obejrzeć na ABC.
Szukałam i canału + i abc online, ale nic z tego :( Może jeszcze pojawią się jakieś linki nawet do samej gali...
JEŚLI KTOŚ COŚ WIE, COŚ ZNALAZŁ, PROSZĘ WPISUJCIE! Na pewno przyda się też innym =)

charlotte37

Niewątpliwie strona oficjalna: oscar.go.com (the awards show), dla posiadaczy facebooka www.facebook.com/#!/TheAcademy
Przypuszczam że przed samą galą (27.02) znajdzie się jeszcze wiele linków transmisji online np. na: www.vshare.tv, www.justin.tv, www.veetle.com itp. :]

krzysiek2804

Te strony były w zeszłym roku, ale na razie nic nie słychać. Miejmy nadzieję, że nie zawiodą

krzysiek2804

A zaraz, na koncie fb będzie można oglądać gale na livie?

charlotte37

Mini-gala nominacyjna była dostępna online na FB i przypuszczam że galę główną również będzie można spokojnie tam oglądnąć :)

charlotte37

Ja co roku oglądam na tej samej, bodajże na www.justin.tv i transmisja bez zarzutów

Ofeflia

A mógłbyś/mogłabyś wytłumaczyć jak to dokładnie wygląda na www.justiv.tv? Ja szukałem w tym serwisie zarówno ABC, Pro7 jak i Canal +, czyli wszystkich znanych mi kanałów, które będą transmitowały relację na żywo z ceremonii (a nie tylko czerwonego dywanu) i nie znalazłem żadnej z nich :/

godlike_pl

Jakoś po północy jest relacja z czerwonego dywanu, później po przerwie zaczyna się normalnie gala. Wiem, że kiedyś musiałam w trakcie oglądania odświeżać stronę ale pamiętam ze rok temu nie było takich problemów i do końca oglądało się jak na Canal +, no tyle że bez komentarzy polskich ale nawet lepiej ;-)

charlotte37

Kto ma Cyfrowy Polsat polecam Pro7, niby stacja niemiecka, ale na szczęście transmisja jest po angielski.

killus_13

a w pakiecie familijnym też jest te Pro7??

zuzzka

ja mam cyfrowy polsat i nie mam Pro7 :/ na oficjalnej stronie oskarów oscar.go.com bedzie mozna ogladac?

Tarquin2

pro 7 jest na astrze 19,2 niekodowany program

charlotte37

http://watch-oscar-online.com/

arturplak

a to przypadkiem nie będzie wyłącznie czerwony dywan?

kiton23

właśnie? interesuje mnie i to, i to, mogłby ktos podać jakies konkretne strony?
a na stronie "E!" jest live steam z dywanu?

charlotte37

czy ktoś mógłby mi powiedzieć, mniej więcej jak długo trwa gala? bardzo chciałabym obejrzeć, ale niestety zostałam zmuszona, by iść jutro do szkoły :( i nie wiem co zrobić :(

jo_annes

ludziska dajcie jakies konkretne linki szukam i szukam i nic pewnego nie znalazłem...

poniżej link do strony z 10 sposobami na obejrzenie gali
http://techpp.com/2011/02/18/watch-oscars-2011-live-online-free/

gudmadafaka

Livestream (link nr2) jest bardzo dobry.

jo_annes

Bodajże do 5.

charlotte37

a nie będzie możliwe, tak jak w tamtym roku, oglądanie w internecie tak jakby z Canal +, gdzie będzie od razu tłumaczone, bo nie wiem czy będę w stanie o 3 w nocy tłumaczyc sobie angielksi na polski :]

charlotte37

Oscary będzie można obejrzeć online na stronie:

http://oscar.go.com/

Wystarczy tylko założyć konto.

Siobol

Dzięki wam wszystkim za linki do oglądania online :)

Garfield2202

Gdzie mozna w HD ?
I o ktorej dokladnie sie zaczyna?

Parnassus

Z tego co wiem to będzie transmisja w 3D, THX i oczywiście Full HD, na TRWAM HD. Wcześniej jednak będzie trzeba wysłać smsa za 99zł (w promocji dziś dorzucone zostanie rozgrzeszenie za siedzenie po nocy). Tylko żartuje, więc nie bierz do siebie :-)

Siobol

masz pewność że na http://oscar.go.com/ będzie transmisja na żywo? Pytam, ponieważ nie znalazłem na tej stronie 100% potwierdzenia o relacji na żywo. Dzięki za odpowiedź, mając nadzieje, że jednak oskary obejrzę w tym roku, czego sobie i Wam życzę!

kiton23

Tak. W przeciwnym razie cała ta strona była by bez sensu ;)

Siobol

dzięki! taka informacja z pewnością kilka istnień zadowoli :-)

charlotte37

http://www.drhtv.com.pl/meczenazywo.html w ramówce klikamy na poniedziałek a potem play, transmisja przechwycona z C+

reventon

a czy gdzieś będą powtórki z gali? Chciałam oglądać normalnie, ale chyba muszę się wyspać ;p

apffel

trzeba szukać, pewnie do pobrania na rs jak ktoś wrzuci, a i online coś się znajdzie :)

reventon

reventon czy to jest pewne zrodło?

asia9292

Asia jeśli chodzi o transmisje sportowe to bardzo pewna grupa, biorąc pod uwagę ważność wydarzenia nie zawiodą :) ...zainstaluj wcześniej wtyczkę i upewnij się ze działa jakaś inna transmisja :)

reventon

"Niestety, oficjalnie i za darmo, samej gali obejrzed w Internecie jeszcze nie można. Podkreślam – oficjalnie i legalnie. Strona Oscars.go.com będzie transmitowała Czerwony Dywan od północy dnia 27 lutego do 02:00 (to już 28 luty), natomiast o godzinie 02:00, kiedy to gala się rozpoczyna (w Los Angeles jest wtedy 20:00) na stronie tej będzie można obejrzed jedynie materiały zakulisowe. W Polsce gala bezpośrednio transmitowana będzie tylko i wyłącznie przez Canal+. Inne, niepolskie kanały, które pokażą galę to – oficjalny sponsor i nadawca, czyli ABC oraz np. Pro7 czy E!."

reventon

nie orientuje sie niestety w transmisjach sportowych, ale zaraz sprawdze bo musze byc uszykowana i tak mam juz pootwierane milion linkow i mam tylko nadzieje ze chociaz jeden bedzie okej;)

asia9292

hehe... przezorny zawsze ubezpieczony :) ja im ufam :) daj znać jak uda Ci się zainstalować wtyczkę :)

reventon

niestety utknelam w martwym punkcie ;) mam nadzieje ze po prostu sie wlaczy jak transfer troche podskoczy bo narazie to mam okropny, czekam do 2 zobaczymy:)

asia9292

żadna transmisja Ci nie śmiga?

reventon

no wlasnie nie, laczy caly czas ale kombinuje, cos mam nadzieje ze zdazy sie cud.

reventon

no wlasnie nie mysle ze to jednak wina transferu bo ciagle laczy i nie moze polaczyc ale do 2 jeszcze czas moze cos sie zmieni;)

reventon

Wielkie dzieki reventon!u mnie leci!Jesli bedzie tak jak mowisz ze przechwyci potem gale oskarow to az bym ci piwo postawil:)A narzie mecz ath-valencia ogladam z czego sie tez ciesze.Czlowiek uwielbia te filmy ogladac a rozdanie oskarow juz chyba 4 razy z rzedu bym chcial sobie zobaczyc!Pozdrawiam dawco pieknego linku:).

charlotte37

http://filmcore.pl/oscary-transmisja-na-zywo/
pewny link, transmisja zaczyna się tu o 1:30

amciu

Obawiam się, że ten livestream będzie tylko z czerwonego dywanu :/

charlotte37

Ja mam małe pytanko czy gdzieś na którymś z programów/stron będzie tłumaczone albo z napisami? Nie znam się na tym za bardzo a nie ukrywam, że ułatwiłoby mi to sprawę :D

Sanjay

To co podal reventon wydaje byc sie pewnym źródłem.Mi wszystko działa. Sprawdzcie transmisje z niedzieli i danego czasu jak nie bedzie dzialac to znaczy ze na tym sobie nie poogladacie ;)

Zawados

To co podał reventon działa.

Jachu95

Moze umowimy sie na jakiegos czata skoro juz taka grupka nas jest ? :)

Zawados

żeby omówić wrażenia po rozdaniu Oscarów ;)

użytkownik usunięty
Zawados

To co z tym czatem? Będzie jakiś? Będziemy się budzić nawzajem. :D

Sanjay

reventon mam pytanie co do tej wtyczki, ok, zainstalowana na komputerze ale potem mam się zarejestrować na tej stronie? Bo mimo, że zainstalowałam to i tak nie wchodzi...

Sanjay

mi od razu po instalacji wtyczki zadziałało, dzięki wielkie:)) Oscarowa Noc po raz czwarty:)

Lailea

Powtórzę pytanie z innego tematu odnośnie strony, którą podał Reventon:
Czy Wam też pojawił się komunikat, że to oprogramowanie jest niebezpieczne, i że może uszkodzić dane w komputerze?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones