Pamiętam jak w poprzednich latach komentarze pojawiały się jeden po drugim, po każdej kategorii, były ich setki, nawet po zakończeniu gali wciąż jeszcze trwała dyskusja, co się stało w tym roku?

sylwiax

Oscary coraz nudniejsze dla wielu osób, to i na forum cisza.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sylwiax

Dlatego, że społeczeństwo mądrzeje,


mam nadzieję.

użytkownik usunięty
sylwiax

Zgadzam się z przedmówcami. Oscary robią się coraz nudniejsze. Nawet media odnotowały, że było nudno. Dekoracja skromna. Brakowało emocji, humoru i polotu. Po raz pierwszy od 30 lat gala Oscarów nie miała gospodarza.

Nawet w USA odnotowano spadek oglądalności. Amerykańska Akademia Filmowa ogłosiła cztery kategorie Oscarowe, których zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas przerwy reklamowej. W przerwie reklamowej wręczone zostaną cztery z 24 Oscarów:
- za zdjęcia,
- montaż,
- krótkometrażowy film aktorski
- za najlepszą charakteryzację.

Ma to niby podnieść oglądalność. Więc i tu na FILMWEB forum Oscarowym cisza :/


sylwiax

Tej nocy wolalem sie wyspac. zeby nie zawalic roboty. Jedynym pewniakiem byla dla mnie kategoria Najlepsza piosenka. Podswiadomie tez wiedzialem, ze "Zimna wojna" nie dostanie nic przy obecnej antypolskiej kampanii Zydow. Nie od dzis wiadomo, ze w calej tej oscarowej szopce nie chodzi o filmy.

użytkownik usunięty
CyboRKg

Zgadza się!! Nawet został poruszony temat Żydów i Holokaustu.

sylwiax

Dużo osób udzielało się pod artykułem filmwebu.

filmowy_laufer

Pod którym artykułem?

sylwiax

https://www.filmweb.pl/news/Oscary+2019%3A+%22Green+Book%22+najlepszym+filmem-13 2010

Z jakieś 1000 komentarzy jest w tym momencie.

użytkownik usunięty
filmowy_laufer

Chodzi o to, że na Forum Oscary w zeszłym roku było tłoczniej niż w tym roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones