Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Zapodajcie jakieś linki, gdzie oglądać. Nie mam CANAL+ niestety :(

Ciekawe jak to w końcu rozwiążą. Będzie ktoś prowadził, czy nikt? :)

po programach telewizyjnych, zauważyć można dwa tematy, które dziś zdominowały telewizję.
Pierwszy z nich, to religia (relacje z mszy, papież, kościół katolicki i pedofila) oraz oskary.
Najśmieszniejsze jest to, że większość łyka obydwa tematy.

NAJLEPSZY FILM
Wygra - Roma
Powinien wygrać - Roma

NAJLEPSZY AKTOR
Wygra - Rami Malek
Powinien wygrać - Na razie wstrzymuję się z oceną

NAJLEPSZA AKTORKA
Wygra - Glenn Close
Powinna wygrać - Olivia Colman

NAJLEPSZY AKTOR DRUGOPLANOWY
Wygra - Mahershala Ali
Powinien wygrać - Na razie wstrzymuję się od...

więcej

Wielki Nieobecny.

Olivia Colman i Christian Bale to brytyjscy aktorzy urodzeni dokładnie tego samego dnia (30 stycznia 1974). Oj fajne by było gdyby dostali po statuetce, tym bardziej że zasłużyli.

jaki sens ma ankieta przy oskarach - skoro nikt nie widział wszystkich nominowanych????

Nie wiem, czy ktoś z mocą sprawczą tu zagląda, ale nie znalazłam lepszego miejsca, żeby zadać to pytanie - czy w tym roku nie będzie w panelu głównym zakładki "Oscary"? Rok temu była tam, gdzie teraz jest Netflix i bardzo ułatwiło mi to sprawę. Staram się śledzić i oglądać wszystkie nominowane produkcje i codziennie...

więcej

"ROMA" nie jest niczym więcej, niż jest. To za mało. Film o prozie życia, cokolwiek to znaczy. Do poezji "ZIMNEJ WOJNY" nie ma startu. Ona też, jeśli się uprzeć, nie jest nie wiadomo o czym. O śmierci. Najwyraźniej ta jest bliższa sztuce. Pozostaje rapsodia bohemy. To życie jest ciekawsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones