Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Pamiętam jak w poprzednich latach komentarze pojawiały się jeden po drugim, po każdej kategorii, były ich setki, nawet po zakończeniu gali wciąż jeszcze trwała dyskusja, co się stało w tym roku?

Bardzo mi szkoda, że "Zimna wojna", nie zdobyła Oscara chociażby za zdjęcia oraz "Avengers: Infinity War" za efekty specjalne. Nie jestem zawiedziony nagrodami dla "Bohemian Rhapsody", nie oglądałem tego filmu, ale słyszałem, że zamiast fabuły, która ponoć była "średnia", ten film wygrywa dźwiękiem. Reszta nagród...

w tym roku bylo badzo malo znanych gwiazd slabo w porzednich latach bylo fajniej w tym roku malo kto znany byl co roku to gorzej .

Gdzie najlepiej obejrzeć transmisje z czerwonego dywanu ?

Po zdobyciu Oscara przez Olivię Colman reszta gali była dla mnie na zasadzie I don't care.

Najlepsze efekty specjalne - i żadnego zaskoczenia ankietę wygrywają "Avengers" jeden ogromny efekt specjalny, krzyczący jestem zajebisty!!!! Bardziej być nie mogę!!!
A opowieść o Kubusiu na ostatnim.
Do przewidzenia, ale i tak zagłosowałem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Wklejajcie tutaj linki .

Tylko nie z c+, pls xD

Pytam oczywiście z powodu nominacji dla "Romy".

Ma ktos rozpiske, o ktorej beda wreczane poszczegolne nagrody

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones