Jak dobrze pamiętam był emitowany na antenach tvp1,2 lub cos w tym stylu. Młoda para bądź malżeństwo przeprowadzają sie do domu na wyspie. Dom z czasów wojny secesyjnej? Nie pamietam dokladnie.Kobieta maluje tam obrazy i chce otworzyc szkołe malarska. Tego faktu rowniez nie jestem pewna. W każdym razie dom jest nawiedzony przez ducha kobiety(niewolnicy) gwalconej i zamordowanej z dzieckiewm w lonie przez wlasciciela posaidlosci. Kobieta ta zostala chyab zywcem zamurowana w pokoju lub pod podloga. Kobieta ktora wprowdzila sie do tego domu odkrywa tajemnice.

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
ImRose

Letni dom:
http://www.filmywjedynce.tvp.pl/?id=filmy&action=film&link=szukaj&filmid=1149&li tera=t

vigo9

Tak to ten dzięki!!!

ImRose

Proszę o podanie tytułu link już nie działa:(

GracelyQueen

Letni dom (2008)
https://www.filmweb.pl/film/Letni+dom-2008-478472

ImRose

SZUKAM FILMU!!!! PROSZĘ O POMOC!!!!
1.Dziewczyna wracając do domu została napadnięta i pobita. Przestała rozpoznawać twarze. Chodziła do psycholog, która nauczyła ją rozpoznawać ludzi po odzieży ( męża rozpoznawała po kolorze krawata i rysowała je w notesie), a potem okazało się, że to psycholog jest głucha i rozpoznaje co ludzie mówią po ruchu warg.
2. To jest chyba thriller, gdzie kobieta miała rodzinę i zaczynały mieszać się jej dni (w sensie, że był wtorek, potem czwartek, a potem środa) ona to zauważyła i zaczęła zapisywać to co się staje i tak na prawdę było.

Sindi_Sandra


Film nr 1 https://www.filmweb.pl/film/Twarze+w+t%C5%82umie-2011-546034

Film nr 2 https://www.filmweb.pl/film/Przeczucie-2007-261959

ImRose

Błagam o tytuł poszukuje tego od lat.