Nie oglądam nic przez żaden netflix ani żadnych produkcji tegoż, więc po co to się czerwieni na stronie każdego użytkownika ?

WujekChu1ek

W takim razie i ja się też poplątałam w tym kto jest kim, bo nazwałam Wujka Goku, ale skoro się Wujek odcina od multikonciarzy to nie może być Wujek Goku.
Lecz z tym byciem sobą to się nie zgodzę że jest ważne. To znaczy tu na filmwebie w sensie żeby nie udawać czy podrabiać kogoś innego to tak. Ale tak ogólnie w życiu nie - Ciągle i wszędzie teraz słychać o tym żeby być sobą. To jakaś kolejna głupotka współczesnego świata. Jakaś taka moda na "bycie sobą".

agatkaa2

Żadna moda na bycie sobą, po prostu jestem aż nadto oryginalny i każdy mój znajomy to powie, nie zależy mi na tym by wyróżniać się z tłumu, chociaż tak jest i już, nie skupiam się na tym, jestem jaki jestem tyle, albo pokochasz, albo znienawidzisz prosta logika, nic w tym fikuśnego i nad wyraz skomplikowanego, nie jestem trendy, lubię to co lubię, ubieram się jak mi się podoba, robię co mi się podoba i nikt mi nie będzie mówił co mam robić, jak mam to robić i gdzie. Ot cały Ja. Żadna filozofia.

WujekChu1ek

PS. I jeszcze mi zgłasza swoje dolegliwości co ma jak popije:
https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Czerwony+napis+netflix+za%C5%9Bmi eca+stron%C4%99.,3090459?page=2#post_16501875

agatkaa2

Oj zapiekło hehe

Nevarius

Żeby filmweb usunął napis netfix.

agatkaa2

A wiesz, że możesz zrobić to sama z poziomu przeglądarki. Prawym KLIK - zablokuj element?

Nevarius

Tak już poniżej otrzymałam poradę podobną, proszę przeczytać.

Nevarius

Niestety wszyscy teraz poruszeni usunięciem ich starych blogów, a o moich tematach ważniejszych zapomnieli.

agatkaa2

Strasznie mi z tego powodu wszystko jedno ¯\_(ツ)_/¯

Nevarius

No nie powiem, dobry tekst xD

WujekChu1ek

Może się Wujek udzielać w moim temacie.

Nevarius

Nie szkodzi, grunt żeby pomagał przypominać :)

agatkaa2

Dla filmwebu to nie śmieci a kasa za reklamę. Ale jeśli ci to bardzo przeszkadza, to wystarczą trzy kliknięcia w blokerze przeglądarki i napis czerwony znika.

orx

Może też zmienić portal jak nie pasuje...

orx

Za reklamę śmieci? Ładnie to tak?
Jasne, ale to tak jak iść do restauracji na obiadek i dostać obiad razem ze środkiem na zaparcie, a jak ci bardzo przeszkadza to idź do apteki i wymień na środek na przeczyszczenie.

agatkaa2

Mało widoczny nic nie przeszkadzający znaczek, masz jakiś straszny ból dupy, że robisz z tego z igły widły...

WujekChu1ek

To igła w oku wujek. A ty tylko o jednym jak Pan Marian.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WujekChu1ek

Ale to toksyczne - wpierw po czasie zmienisz się na czerwono a potem odpadnie głowa i będzie po wujku :(

agatkaa2

Na razie Amazon Prime, HBO go, potem dopiero Netflix.

WujekChu1ek

To droga do piekła wujek.

agatkaa2

Akurat tam mam po drodze, odwiedzę starych znajomych;)

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

Masz jakiś straszny ból dupy, że robisz problem z czyjegoś problemu. Pozdrawiam :)

Nie, mnie to po prostu bawi, że ludzi mają problemy takiego pokroju xDxDxD

:))))))
On ma tak zawsze.

agatkaa2

No tak, bo przecież mnie znasz...

WujekChu1ek

Owszem, Wujek to Goku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WujekChu1ek

Za chałupą pewnie. Ale to Pana wstydliwa sprawa, nie wypada mówić o tym.

agatkaa2

Zostawię Ci kawałek na spróbowanie.

WujekChu1ek

Wujek pewnie swoje blogi kulinarne pisze jak się wyogląda netflixa. W sam raz dla widzów.

agatkaa2

Hehe, goń się trollu. Czekolada pokleiła Ci zęby.

WujekChu1ek

Aż tak się nie goń Wujku, jesteś dzisiaj dyżurnym na stołówce DPS.

orx

Ja jednak źle ten temat napisałam, samolubne to było, żeby tylko na mojej stronce netflix zniknął.
Niech znika z filmwebu!
I ze świata.

użytkownik usunięty
agatkaa2

Netlfix jest tym dla filmwebu czym bóg dla Pani. Proszę o zaprzestanie obrażania.

Uuuu... grubo. :-D

użytkownik usunięty
Marac

No, a nie? Heheh.

No tak! W punkt. :-)

agatkaa2

Do dodatku na wczytywanie swoich arkuszy CSS wklej:
#siteMenuWrapper #netflixDesktopLink {display:none}

Insekt6

Serdecznie dziękuję :) lecz to nie rozwiąże całości problemu. Filmweb uprawia niecny proceder : ankiety, konkursy, quiz z produkcjami tego paskudztwa. Gdzie nie zerkniesz tam widać śmieci. I ktoś niewinny może wdepnąć, martwi mnie to.

agatkaa2

Nie jestem fanką Netflixa bo wolę HBO, ale serio nie wierzę że ktoś może mieć takie problemy.

soniapranschke

Dlatego też się z tego śmieje xDxD

WujekChu1ek

Cześć Goku.

agatkaa2

Chyba mnie Pani z kimś pomyliła... Więc swoje przemyślenia proszę zostawić dla siebie i mnie nie obrażać, detektywem roku to Pani nie zostanie.

WujekChu1ek

To żadna obraza, przecież Goku wszyscy lubią, fajny, zabawny, taki trochę bajkowy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WujekChu1ek

Dziwne nie?
Typowy troll.. Chyba że redakcja ;)

dead_fw

Zwykłe pomówienia Panie i czepialstwo. W dupie mam, chociaż coś się dzieje

WujekChu1ek

A ja to nie mam?
Wali mnie to, pykam sobie w remake Tony Hawka :)

dead_fw

Hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones