Nie oglądam nic przez żaden netflix ani żadnych produkcji tegoż, więc po co to się czerwieni na stronie każdego użytkownika ?

agatkaa2

To, że Ty nie oglądasz, nie znaczy, że inni tego nie robią...

WujekChu1ek

Nie oglądam i nie chcę czerwonego na mojej stronce.

agatkaa2

Zakryj ręką.

WujekChu1ek

Filmweb niech zakryje.

agatkaa2

Nie masz ręki?

Nevarius

Czekam tu teraz na poważną odpowiedź od filmwebu.
A nie co do mamy mówicie jak prosi żeby śmieci wyrzucić z domu :
- zakryj ręką
- nie masz ręki

agatkaa2

Ty chyba nie kumasz tej oczywistej ironii co nie?

Nevarius

Owszem, bo jestem tutaj nowa :)

agatkaa2

W takim razie życzę powodzenia w jej odnalezieniu ;)

Nevarius

Temat jest poważny.

agatkaa2

I to jest właśnie zabawne

Nevarius

Jak chcesz się bawić w śmieciach to się bawisz, a jak ktoś nie chce mieć nic wspólnego to zabawne. Dzieciuch z ciebie.

Nevarius

To, że został Pan pozamiatany ;)

agatkaa2

Minął ponad rok, znalazłaś tą ironię czy nie? :D

Nevarius

Słaba była jak na króla pionków ;)

agatkaa2

Czyli znalazłaś tak?

Nevarius

Oj jak Pan oszczędnie pisze posty dla niepoznaki.

agatkaa2

I gdzie była, skoro znalazłaś? XD

Nevarius

Ciągle chodzi o tę zaczepkę na poziomie gimbusa?

agatkaa2

Wskaż mi ją to ci powiem

Nevarius

No, ale nie jesteśmy na ty.

agatkaa2

Uciekasz od wskazania?

Jesteśmy na ty, bo to forum, a nie urząd.

Nevarius

Raczej dziwne, że ktoś jest tak przywiązany do swojej wypowiedzi - zaczepki na poziomie gimbusa sprzed roku, że domaga się jej powtórki jak orderu zasługi.

Nie jesteśmy i tak.

agatkaa2

Nie, po prostu bawi mnie fakt, że minął rok i nie potrafisz wskazać czegoś, co widnieje parę postów wyżej

Oho, polacka duma została urażona xDD

Nevarius

Zabawa jak nie wiem co.

agatkaa2

Z każdym postem coraz lepsza ^^

Nevarius

Oczywiście.

agatkaa2

Nadal polacka duma urażona? XD

Nevarius

Gadka z Panem jak ze ślepym o kolorach, ale dobrze że uaktualnia Pan mój zacny temat.

agatkaa2

Przecież sama go uaktualniasz, poza tym co mnie to?

Nevarius

Świat schodzi na psy, ludzie zidiocieli, pełno złych filmów, czerwony napis netflix zaśmieca filmweb, a Pan pisze "co mnie to " ?

agatkaa2

Tak, a o co chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nevarius

Gratuluje samozaparcia. Wiesz, że gadałeś z kontem które jest współdzielone przez kilka osób?
Pozdro.

dead_fw

Skąd to wiesz? Może ktoś ma dysocjację osobowości?

WujekChu1ek

Wie, bo on pisze o koncie dead fw.

WujekChu1ek

Było o tym głośno jakiś czas temu, to żadna tajemnica.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WujekChu1ek

Też mam, dlatego jej/jemu nie odpisuje.

dead_fw

Zresztą widać reakcję, chyba zapiekło.

WujekChu1ek

Dead fw bardzo lubi i często pisze o sobie, o naprzykład tutaj :
https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Prosz%C4%99+o+usuni%C4%99cie+z+ba zy+film%C3%B3w+zawieraj%C4%85cych+tre%C5%9Bci+jawnie+gorsz%C4%85ce,3128697?page= 4#post_16465911

agatkaa2

Nie, raczej o twojej znajomej o czym dobrze wiesz. Nie odpisuj.

agatkaa2

Ale Ja wiem kim jest Ramsay doskonale;) Widziałaś film Split? Polecam, miłego dnia. Nie zniechęcisz mnie takimi zagrywkami.

WujekChu1ek

Stalkerem, czy jak to się tam zwie, ale takim dość ułomnym na szczęście. Nawet go nie zgłaszam o nękanie mojej osoby, choć chyba powinnam, bo to przestępstwo.

agatkaa2

https://www.filmweb.pl/videogame/S.T.A.L.K.E.R.%3A+Cie%C5%84+Czarnobyla-2007-608 417

WujekChu1ek

I proszę jak dead fw vel ramsayek się przedstawia i zachwala:
https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Prosz%C4%99+o+usuni%C4%99cie+z+ba zy+film%C3%B3w+zawieraj%C4%85cych+tre%C5%9Bci+jawnie+gorsz%C4%85ce,3128697?page= 3#post_16369558
Ale Wujek zna to i wie.

agatkaa2

Normalne wpisy o trollu, nic nadzwyczajnego, często też tak jade trolli, trollują to im się należy, chyba nagrody za to nie chcecie???

WujekChu1ek

No tak, w sumie to póki dead fw pisze o sobie to normalne może się przedstawiać jak chce. Nawet jakąś obraźliwą nazwą. Wujek to rozumie najlepiej.

agatkaa2

Ja nic nie rozumiem i nikogo, w szczególności multikonciarzy, po co to robią i dlaczego, pewnie nigdy nie zrozumiem, więc się nie zagłębiam, to tak jak pytanie o tajemnicę wszechświata, nigdy nie dowiem się o co w tym chodzi, nie potrzebuje tej wiedzy. Sam już czasem gubię się kto jest kim i jaki ma cel w tym całym trollowaniu, ważne, iż Ja sam jestem sobą i jestem ze sobą szczery oraz innymi, tyle na dzień dzisiejszy mi wystarczy. Pozdrawiam serdecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones