Często napotykam się na taki problem na filmwebie, że jakiś film wychodzi powiedzmy na dvd/bluray, obejrzę go, a potem okazuje się, że nie ma go nawet w bazie fw. Tak jak teraz - film Lost Fare (2018)... Mógłby ktoś go dodać? Sam bym to zrobił, ale nie wiem gdzie i jak. :|
Chociaż znając życie, dodawanie filmów na tej stronie nie działa w trybie natychmiastowym. :/

qiks33

Ja mam mnóstwo filmów nie ocenionych nawet z tamtego roku.

qiks33

Na dole strony po lewej jest: "Filmy dodaj film | dodaj osobę" i klikamy "dodaj film" - tam ustawiamy kraj, w tym przypadku USA, rok 2018 i tytuł, jako źródło link z imdb - https://www.imdb.com/title/tt5974780/?ref_=nv_sr_1
Możesz dodać - sprawdziłem i jeszcze nie czeka w kolejce.
Tu czas oczekiwania: https://www.filmweb.pl/contrib/status

fredaser

Dzięki. ;)

fredaser

Ta opcja nie jest widoczna na urządzeniach mobilnych, działa tylko na komputerach. (Tak jak i kilka innych funkcji na FW)

Ja sobie zrobiłem skróty do stron kontrybucyjnych i jest ok.

fredaser

osoba-imie/nazwisko/data ur.     24 marca 2016       913 dni
osoba-url                        24 marca 2016       913 dni

No comment.

ZSGifMan

Ano prawda. Ja już tutaj nie dodaję - pousuwałem przy okazji sporo kontrybucji.

fredaser

Ja bardzo mało dodawałem, ale od marca, czyli od tej 'dobrej zmiany' też przestałem.

Są 32 kategorie dodawania, w sumie oczekiwania 8610 dni, a to daje średnią równą 269 dni.
To jest praktycznie 9 miesięcy! Ludzie się w takim czasie rodzą!
Te największe 913 dni, to 2 i pół roku jest, a jedna moja kontra czekała 2 lata 3 miesiące i 14 dni!
Wylądowała oczywiście w koszu, bo... linki źródeł się przedawniły. No brak słów.
Ponad pół roku nic już nie dodałem, a dalej wisi z jakieś 50-60 moich kontr i czeka... nie wiadomo na co.

ZSGifMan

Opóźnienia biorą się z tego, że do bazy danych dodano gry komputerowe. Poza tym zmieniły się zasady dodawania i wiele obsad było uzupełnianych o atrybuty ról i angielskie wersje językowe.

Wcześniej na weryfikację obsad/filmografii też się czekało parę miesięcy, ale nowy film dodawany był w ciągu kilku godzin, takie podstawowe dane typu: gatunek, kraj produkcji weryfikowano na drugi dzień.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones