Nie można oceniać filmów, dodawać do obejrzenia, nie działa baza filmów i pewnie wiele innych rzeczy. Czy filmweb ma zamiar coś z tym zrobić czy po prostu oleje całkiem sporą jeszcze grupę ludzi z xp / vistą (nie wiem jak na 7)?

Michall94

Filmweb dostał koronawirusa :( ja mam Xp i nic nie działa i nie zamierzam zmieniać systemu nara.

Ricky79

Jak się na tym pracuje? Sam mam ogromny sentyment, ale nie wyobrażam sobie jak to może działać w 2020.

Wostock

Ja tylko filmy oglądam i czasem tam coś poczytam na internecie ale jak widać już nie ma wsparcja dla tego systemu a szkoda bo to uważam że jest i był najleszpy system, te 7 i 10 podobno się wieszają strasznie a na tym żadnych problemów nie bylo pozdrawiam.

Ricky79

Też uważam, że XP to był najlepszy system. Na swoim starym prawie 20-letnim kompie wciąż go mam. :P

adamus0101

Lubię XP, ale uważam, że najlepsza była siódemka. Za to 10 jest mało intuicyjna i trzeba się z nią długo oswajać.

Wostock

Jak z kupą w pielusze.

Michall94

Tak, Filmweb specjalnie zatrzyma się w rozwoju silnika strony i spowoduje całkowite jego zatrzymanie na starszych przeglądarkach, bo jakiś anon nadal posiada starszy system operacyjny :D

Aż mi się przypomina typowy płacz na forum gier komputerowych, gdzie ludzie wystawiają słabe oceny, bo gra ma za duże wymagania.

Świat idzie do przodu - nie zatrzyma się specjalnie dla ciebie. Taki wpis jak twój trochę zalatuje januszowym egocentryzmem

Enchateau

O jakim rozwoju mówisz? Jestem tu od 2013 i stawiam że gdyby cofnęli filmweba do stanu z tamtego czasu, wszyscy byliby zadowoleni.

Michall94

Ta, a że 60% użytkowników komputerów osobistych w Polsce używa windows 10 to bye bye filmweb xD Także już widze to zadowolenie i "hurr durr FW nie działa"

Poza tym argument z dupy, dowód?

"wszyscy byliby zadowoleni." <---- Potrzebne źródło tej jakże odważnej analizy

Enchateau

Przed "wszyscy byliby zadowoleni." było jeszcze "stawiam" co oznacza że jest to moje zdanie do którego mam prawo nie? Dlaczego miałoby nie działać? Wszystkie podobne portale działają na starszych systemach.

Enchateau

Ty jestes meczacy.Mam wrazenie,ze swoimi wypowiedziami masz tylko jeden cel,tylko prowokawac dla samej swojej uciechy.Musisz w realu byc trudnym we wspolzyciu czlowiekiem,wspolczuje twoim najblizszym jesli takich masz.Na fw ogolnie i tak masz wylane,bo i nie oceniasz tutaj filmow i praktycznie z 3/4 funkcji nie korzystasz.Zagladajac na twoj profil mam wrazenie jakbys byl ich klakierem z fake kontem.To bardziej ty jestes hejterem a nie ci co krytykuja NOWE ZMIANY.To sa tak udane zmiany,ze smiech na sali.XD

aronn

No widzisz, ale jednak odpisujesz wiec koleś założony cel osiągnął.

dead_fw

Kazdego atakuje co krytykuja nowe zmiany i uwaza ich za hejterow a sam nim jest.

aronn

Oczywiście, w każdym razie nie łamie regulaminu. Jesli nikt by mu nie odpisywał to by zapewne tego zaprzestał, ale jak widać działa doskonale.
Wystarczy olewać, ja tak robię.

Enchateau

Egocentryzmem jest uwzględnianie wyłącznie określonej grupy, a sęk w tym, że z wersji strony jeszcze sprzed pół roku mogli korzystać WSZYSCY, a z obecnej określony procent, większy lub mniejszy ale wykluczający dalej sporą grupę, nie tylko używający wspomniany XP. Tyle w temacie.

Michall94

Proponuje zainstalować Windows 95.
Od Game Pass, Playstation Plus aż po Steam nie ma większych problemów.:D

Netflix działa w 8K.
A GeForce NOW streamuje jak sam miód.

Michall94

a kto powiedział, że na win10 jest OK? bo nie jest... :)

i fajne te style w wersji beta... nie ma to jak testować na ludziach ;)
2.fwcdn.pl/css/beta/a71c91d6c5488cdd1ef6021e8facf3b6.md5.css

VanKert

Haha... Pięknie ich zaorałeś tym ostatnim linkiem. Banda partaczy i dyletantów.

Michall94

Ciekawe z jakiej to funkcji z nowszego API Windowsa korzysta filmweb, że ona jest niezbędna do działania strony?
A może sztucznie zablokowane, jak np. w programie Audacity, gdzie po zmodyfikowaniu pliku w hex-edytorze program działa bez problemu?

Insekt6

Dokładnie to nie jest youtube czy inny wielki gracz żeby trzeba było aż tak blokować stare systemy i przeglądarki.

Insekt6

Ale o co biega? Korzystam naprzemiennie z dwóch urządzeń (z komórką to trzech). Na jednym jest Win10 a na drugim 7 i jest ok.

dead_fw

Strona nie działa na starszych przeglądarkach min tych ostatnich z Windows XP. Na 7 również ciut starsze nie pokazują obrazków, jest problem z odpisaniem, ocenieniem.

Dziesiątki stron nadal działa na XP od allegro po strony banków. Praktycznie wszystko działa tylko filmweb odwala taką wiochę z tymi zmianami. Wygląda na to że zdanie społeczności się nie liczy.

BigBoss

Owszem, dziesiątki a nawet tysiące stron działa na XP, ale równie tyle dużo działa nieprawidłowo lub wcale.
Jedyne sensowne rozwiązanie to zrobić upgrade do 10-ki.
Choć jak już napisałem, u mnie na jednym z laptopów mam 7-kę i nie mam problemów.
Samego XP nie mam od....Nawet nie wiem,w każdym razie od dawna.

dead_fw

Skąd masz takie informacje? Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że 90% internetu działa bez zarzutów. Z pozostałych 10% większość to drobne rzeczy, nie wpływające na funkcjonalność strony. Ostatnio podobna sytuacja była z discordem, ale ludzie zgłosili problem i w pół dnia technicy naprawili co trzeba. Tutaj mają to gdzieś, zresztą ludzie pewnie nawet nie zgłaszają, tylko przenoszą się na IMDb, które działa bez problemu.

Michall94

Na 7 działa ale na nowszych. Jak ktoś ma starszą przeglądarkę typu firefox bo na nowszych nie ma wtyczek i dodatków których potrzebuje to pozostaje korzystanie z innych przeglądarek. Jak dla mnie strzał w stopę z takimi zmianami.

Michall94

Już coś chyba zmienili, bo mnie na XPku w FF 52.9.0 śmiga.

Michall94

Ktoś jeszcze serio korzysta z XP? W 2020?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones