Nie wiem czy któryś z włodarzy tego portalu czyta te tematy ale chciałbym zgłosić następujący problem: Kiedy ustawiam filtr w swoich ocenach np. wg. gatunku na "animacja" to pokazuje mi wszystkie ocenione przeze mnie animacje ale jeśli dodam do tego filtr "krótkometrażowe" to zamiast wydestylować z tych animacji animacje krótkometrażowe, portal wyświetla mi wszystkie animacje (również te pełnometrażowe) wraz krótkometrażówkami, które nie są animacjami.

Dodam tylko, że mam konto od 9 lat i oceniłem ponad 4k filmów więc znalezienie czegokolwiek wśród ocenionych filmów staje się trudne, a takie 'kwiatki' w postaci dziwnych algorytmów filtrowania dodatkowo utrudniają znalezienie czegokolwiek czy chociażby ustalenie ilości ocenionych filmów z danego gatunku. Czy wy też macie taki problem? Proszę o pomoc jeśli da się temu jakoś zaradzić? Nie wykluczam, że może ja robię coś źle, w końcu FW zmienia się z coraz większą częstotliwością i nie przypominam sobie by ktoś pytał mnie o zdanie przy którejkolwiek ze zmian więc mam prawo nie ogarniać.

sebik_mazur

Robisz wszystko dobrze.
Nowa wyszukiwarka jest do kitu ale i tak trochę ją poprawili.
Kiedyś dopiero było beznadziejnie

ramsay2

Ale przedtem chociaż podawała ilość filmów po użyciu jakichś filtrów.
A teraz nic, nie wiadomo czy szukając czegoś masz 100 wyników, czy 1000 ;) (np gdy ustawie sobie ocenione horrory i SF, jest tego z 2000 tytułów :P )

Montago

No masz rację.
Ja gdy czegoś szukam to raczej po aktorach.
Jest nieco łatwiej i szybciej wtedy znajduje dany tytuł :)

ramsay2

Ja po wszystkim ;)
Co pamiętam - rok, aktora, słowa z tytułu (choć tu google lepiej daje radę) , a czasem nawet temat na forum gdzie tytuł padł :p

Montago

Można i tak.
Gorzej jest wtedy gdy nie znasz obsady, tytułu a rok jedynie orientacyjnie...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones