Daliście dziś czadu z informacją o śmierci Kutza. Normalnie zdjęcie jakby zaliczył zgon na imprezie. Ocknal się i rzucił do towarzystwa: Nie pijcie beze mnie! A na głównej zdjęcie zniczy. Zastanawiam się: czy tam u was osoba odpowiedzialna za tego typu rzeczy w ogóle podchodzi do tematu na poważnie, czy robi śmieszki. Patrząc jak poważnie podeszły do tej informacji inne portale internetowe czy serwisy filmowe lub po prostu informacyjne wasze podejście było niepoważne. Zdjęcie to tez informacja, pierwsza jaka spotyka uzytkownik. Na przyszłość uważniej dobierajcie fotografie, bo niejasna jest wasza intencja.

JohnTheBrave

Mając osobiście do czynienia z alkoholową stroną Kazia, to nie wkurzyłby sie za tamto zdjęcie.

JohnTheBrave

Przecież ważniejszy jest tekst i tytuł, a fotografia ma przedstawiać osobę, bądź wydarzenie, której on dotyczy.
Myślę, że zmarłemu zwisa i powiewa to, jak o nim po śmierci piszą w internecie.
A jeszcze bardziej żałosny jest fakt, że userzy piszą o "szacunku dla zmarłego" równocześnie docinając, żywej jeszcze, redakcji filmweb. Nie ma to jak podwójne standardy.

Enchateau

żywej JESZCZE redakcji filmweb
;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Enchateau

Jejciu jak ty się martwisz o tą redakcję.. : )
Normalnie jesteś chyba jakąś ich wtyką bo wszędzie gdzie tu nie zajrzę tam jesteś ty broniący Filmwebu.. : )

Siwy1984

Jedyne o co się martwię i bronię to logiczne myślenie. A że zazwyczaj wśród krytykujących filmweb są sami "geniusze" to sprawa drugorzędna, że narracja może tak wyglądać dla kogoś z zewnątrz.

Enchateau

"A że zazwyczaj wśród krytykujących filmweb są sami "geniusze" to sprawa drugorzędna"

Raczej są to ludzie odważni którzy mają własne zdanie i się tego nie wstydzą , w przeciwieństwie do niektórych tchórzy którzy łykną każdą żabę jaką "szanowna" redakcja podrzuci , i jeszcze próbują innych uświadamiać że jest to jedyne "logiczne myślenie"

Siwy1984

"Raczej są to ludzie odważni którzy mają własne zdanie i się tego nie wstydzą"

W anonimowym internecie, pod anonimowym nickiem ktoś wyraża własne zdanie? SZOK - ale odważny, medal mu za to i pomnik na Wawelu! xD

No chyba jednak się wstydzą, bo skoro ktoś jest na tyle "odważny" (xD) by wyrazić własne zdanie, to niech ma jaja by to zdanie obronić, kiedy przyjdzie ktoś z odmiennym. Więc o ile nie wstydzi się czegoś napisać, to wstydzi się odpowiedzieć merytorycznie na krytykę (synonimy "twoja stara" i "chyba ty" się nie liczą), stąd "geniusz" w tym ironicznym znaczeniu.

Skoro jednak twój post skierowałeś do mnie i swą uwagę "w przeciwieństwie do niektórych tchórzy którzy łykną każdą żabę jaką "szanowna" redakcja podrzuci , i jeszcze próbują innych uświadamiać że jest to jedyne "logiczne myślenie"" kierujesz do mnie (bo zakładam, że z dupy sobie tego nie napisałeś), to słucham, jakież to masz argumenty na moją przeciwwagę?

Enchateau

Udawanie że wszystko tutaj jest w porządku jest w pewnym stopniu łykaniem żaby , bo trzeba być chyba ślepym żeby nie dostrzegać tego bajzlu jaki się tu z tym portalem odbywa od jakiś dwóch lat (szczególnie po zmianie profili)
Ale dobra niech ci będzie nie będę się spierał w tej kwestii , podoba ci się tutaj OK , twoja wola , mi nie specjalnie i na pewno nie raz się tutaj o tym wypowiem jak będę na to miał ochotę , bo uważam że mam prawo do krytyki.

Najgorsze w twojej wypowiedzi było te "logiczne myślenie"

Na jakiej podstawie uważasz że ja myślę nielogicznie ?
Bo chyba nie na podstawie wyłącznie tego że przeniosłem się na FDB i krytykuję Filmweb , no bo raczej tylko tyle o mnie wiesz..
Więc chyba trochę za mało by mówić o moim logicznym myśleniu.
Znać się prywatnie raczej nie znamy..
Więc skąd taka teza ?

Siwy1984

Czy ja gdziekolwiek napisałem, że wszystko jest tutaj w porządku? Proszę o cytat, z kontekstem, i bez nadinterpretacji.

"mi nie specjalnie i na pewno nie raz się tutaj o tym wypowiem jak będę na to miał ochotę , bo uważam że mam prawo do krytyki."

Zazwyczaj ten tekst o "prawie do krytyki" stosują ludzie w momencie, gdy nie mają żadnego argumentu w zanadrzu. Owszem nikt ci tu nic nie zabrania, robienia z siebie idioty również.


"Na jakiej podstawie uważasz że ja myślę nielogicznie ?"

A ten chochoł to skąd ci się uroił? O_0

Enchateau

"Czy ja gdziekolwiek napisałem, że wszystko jest tutaj w porządku"

Wszędzie gdzie nie wejdę bronisz tego portalu i krytykujesz tych co wypowiadają się inaczej na jego temat , o czymś to chyba świadczy , szczególnie że nigdy nie widziałem żebyś był na tyle odważny coś tu krytykować , choć być może coś mi umknęło bo rzadko tu już bywam , jeżeli tak to zwracam honor.

Zazwyczaj ten tekst o "prawie do krytyki" stosują ludzie w momencie, gdy nie mają żadnego argumentu w zanadrzu. Owszem nikt ci tu nic nie zabrania, robienia z siebie idioty również."

No wiesz bez urazy ale pokazując tutaj tą swoją wyższość którą bardzo tu szybko wyczułem od momentu słynnego już "logicznego myślenia" o którym wspomniałeś , odnoszę wrażenie że idiotę robisz z siebie w tym momencie ty , i nie chodzi mi o to żeby cię obrazić , tylko ja po prostu nie rozumiem co ci to daje ?
Ale już mniejsza z tym , nie chcę mi się ciągnąć już dzisiaj z tobą tego wątku , bo chyba marnuję niepotrzebnie czas , szczególnie że miałem zamiar sobie parę rzeczy pouzupełniać na tamtym portalu , a wdaję się tu w niepotrzebną dyskusję z osobą która jeszcze jak widzę jest kolekcjonerem kont..
elmaister hmm..faktycznie mi tu kiedyś ktoś taki z podobną gadką do ciebie wyskoczył..Ale nie ważne nie wnikam.
Dobrej nocy życzę.



Siwy1984

"Wszędzie gdzie nie wejdę bronisz tego portalu i krytykujesz tych co wypowiadają się inaczej na jego temat , o czymś to chyba świadczy , szczególnie że nigdy nie widziałem żebyś był na tyle odważny coś tu krytykować , choć być może coś mi umknęło bo rzadko tu już bywam , jeżeli tak to zwracam honor."

Przecież wyjaśniłem to wyżej: "Jedyne o co się martwię i bronię to logiczne myślenie. A że zazwyczaj wśród krytykujących filmweb są sami "geniusze" to sprawa drugorzędna, że narracja może tak wyglądać dla kogoś z zewnątrz."

Serio, to wisi raptem 2-3 posty wyżej, czego tu nie rozumiesz? Aż tak ciężko pojąc fakt, że ktoś ma ochotę na dyskusję i polemikę? xD
Nie interesuje mnie puste poklepywanie się po pleckach, a dyskusja (im ostrzejsza tym lepsza i bardziej interesująca). To taki zbiorowy komentarz na twoje zarzuty, że niby brak mi odwagi ( xDD) by coś tu skrytykować, albo zgodzić się z czyimś zarzutem.


"No wiesz bez urazy ale pokazując tutaj tą swoją wyższość którą bardzo tu szybko wyczułem od momentu słynnego już "logicznego myślenia" o którym wspomniałeś , odnoszę wrażenie że idiotę robisz z siebie w tym momencie ty , i nie chodzi mi o to żeby cię obrazić , tylko ja po prostu nie rozumiem co ci to daje ?"

Trudno bym nie czuł się wyższy, skoro prawie każdy z kim zaczynam dyskusję, ucieka z podkulonym ogonem, albo zaczyna dziecinną pyskówkę na temat mojego zachowania na forum, uciekając od meritum.
I na tym polega dyskusja na forum, na próbie wykazania wyższości swojego zdania nad innymi. Widzę, że co drugiemu muszę to tłumaczyć, bo takie cielęce zdziwienie powagą sytuacji, w której ktoś próbuje w ogóle polemizować z innymi wygląda śmiesznie xD

Bzdurnego porównania mnie do innych userów nawet nie skomentuję, założę się, że dowodów, albo argumentów na to, że jestem jakimś elmaistrem masz okrągłe 0 (co pewnie udowodnisz w odpowiedzi), toteż darujmy sobie offtop.

Siwy1984

Nie tyle 'wtyka', co 'podnóżek' ;)

ZSGifMan

Dobre : )

ZSGifMan

Wyjaśniłem wyżej, co oznacza wasza fałszywa projekcja, więc skąd ten "podnóżek"? Masz w tej kwestii jakieś własne przemyślenia, czy to kolejna wycieczka, z której prawdopodobnie nie będziesz umiał się wytłumaczyć?

Enchateau

Nie chce mi się do ciebie pisać, bo utożsamiam sobie ciebie z tym całym elpajacem (elmaister, na całe szczęście już zablokowanym) pomimo, że się tego ciągle wypierasz.

A wyżej pomimo twego przekonania o jakoby pełnym wytłumaczeniu problemu, to tak naprawdę gó... tzn. guzik wytłumaczyłeś, nalałeś wody pomieszanej z własnym fałszywym poczuciem wyższości, tyle.

ZSGifMan

"Nie chce mi się do ciebie pisać"

Po czym do mnie piszesz... Apleuję o trochę konsekwencji! xD

"o tak naprawdę gó... tzn. guzik wytłumaczyłeś, nalałeś wody pomieszanej z własnym fałszywym poczuciem wyższości, tyle."

Jakiś argument? Czy kolejny strzał do ducha? ;D Bo wyżej czmychnąłeś z tym podnóżkiem, stąd zakładam, że i z tego nie będziesz potrafił się wytłumaczyć

ZSGifMan

Hehe te jego fałszywe poczucie wyższości od razu wyczułem jak mi tu tylko wyskoczył z "logicznym myśleniem"

Siwy1984

Hehe, dokładnie o tym mówiłem, rozszerzyłbym to jeszcze o tych jego "geniuszy".

ZSGifMan

Jak już macie się wzajemnie brandzlować, to radze przenieść to na priva, bo serio żałośnie to wygląda, że nie tylko nie umiecie merytorycznie argumentować, uciekacie przed odpowiedzią na zadane pytania, to jedyne na co was stać, to na cienką jak dupa węża docinkę, w dodatku za plecami zainteresowanego, jak frajerzy xD

Enchateau

No i właśnie ledwo po kilku postach wyskakujesz tu z "frajerami" i od razu dajesz się poznać !
Przypomina mi to niestety poziom ze śp. INNE..

Siwy1984

A dlaczego nie? Po pierwsze: nie nazwałem was frajerami, tylko powiedzialem, że zachowujecie się jak frajerzy, a to róznica:

Bo jak inaczej nazwać sytuację, w której za plecami obgadujecie osobę, z którą próbujecie dyskutować? I jedyne na co was stać to kłamstwa na mój temat i bezczelne przinaczanie faktów (jak z tym logicznym myśleniem)?

Enchateau

"Jak już macie się wzajemnie brandzlować, to radze przenieść to na priva, bo serio żałośnie to wygląda, że nie tylko nie umiecie merytorycznie argumentować, uciekacie przed odpowiedzią na zadane pytania, to jedyne na co was stać, to na cienką jak dupa węża docinkę, w dodatku za plecami zainteresowanego, jak frajerzy xD"

I właśnie dokładnie dlatego nie chce mi się do ciebie więcej pisać (od teraz), bo nie warto i nie ma do kogo!

ZSGifMan

I tak nie masz nic wartościowego do dodania, poza wymuszonym oczernianiem mnie w oczach innych userów (to porównanie do elmaistra), lub kompletnym offtopem: https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Filmy+w+serwisach+streamingowych, 3056019#post_16063865

Więc o tyle dobrze, że więcej już pode mną nie napiszesz, zawsze to jakieś zachowanie resztki godności, bo to już by było żałosne tak kopać leżącego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones