Podobnie na moim wallu. Nie mam ocen a jednak film był oceniony co widać w zakładce OCENY.

Poncjusz82

Sru nie działa!

Mistrzu-1

No i wciąż nie działa, mam nadzieję, że jednak po weekendzie się ruszą. Na szczęście mam oceny dawno wyeksportowane na IMDB (a także do Letterboxd, który generalnie jest zdecydowanie najlepszą stroną z tych trzech, choć ma inną skalę ocen)

Mistrzu-1

To już kolejny taki problem w ciągu roku, zazwyczaj trwał dzień/dwa, ale tym razem utrzymuje się dłużej... Czyszczenie, zmiana przeglądarki nie pomagają. Nie widzę swoich ocen i notek, tylko migoczące bąbelki.

Mistrzu-1

Nadal nie mogę ocenić ocen ZNAJOMYCH poniważ Filmweb nie pokazuje moich ocen i komentarzy!

Mistrzu-1

Nice, filmweb dodal komanetarz TODO na prodzie "There are some issues to be solved", wejdzcie sobie w konsole F12 i zerknijcie w logi, jeszcze tydzien temu go nie bylo. Czyli wiedza, ale co z tym robia nie wiadomo

Mistrzu-1

W tej chwili na FF w ogole nie da sie zalogowac, bo blokowany jest ekran wpisywania hasla. Wylaczanie dodatkow antyreklamowych i antyadblokowych nic nie daje. Zalogowalem sie na Chrome.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones