To jest serial czy osobne filmy?? IMDB mówi co innego...
https://www.filmweb.pl/serial/Welcome+to+the+Blumhouse-2020-858454
https://www.filmweb.pl/serial/Welcome+to+the+Blumhouse-2020-858454/episode/list

https://www.imdb.com/title/tt12298506/
https://www.imdb.com/title/tt11044858/

Żebym tego nie ocenił jako serial a potem mi to zniknie, bo okażą się to filmy pełnometrażowe....

Lane

Wstydzić się Pani powinna tego że idzie Pani w zaparte że jest to serial - Jest to serial bo jest dodany jako serial, brawo rozumowanie istnie godne weryfikatora na tym portalu.

użytkownik usunięty
buterfly

A jak dodam Miodowe Lata w formie filmu, zaraz przyleci Lane i rzeknie do kogoś "jest to film, bo jest dodany jako film." Głupota ludzka w pigułce...

Tak śmieszne że aż straszne... - Jeżeli myślisz że dużo już widziałeś nie zapomnij wpaść do Filmwebu, tam dopiero można się przekonać że głupota przebiła dno.

Co to za różnica czy serial czy film to nic że tytuł kompletnie od czapy, przecież powinniśmy się cieszyć że zostało dodane i oceniać coś co nie istnieje ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dead_fw

Nie mam uwag o jej pracę weryfikatora bo też z tego co wiem nie miałem z nią pod tym względem styczności, sprawa tyczy się tej konkretnej sprawy raczej przyznasz że tłumaczenie że tak zostanie bo tak dodano nie rozwiązuje sprawy dodatkowo ukazuje że nie potrafi zwyczajnie przyznać że popełniono w tej sprawie błąd.

Lane

Dodam tylko że czekam na zaakceptowanie właściwego tytułu, nie zmieni to burdlu z serialem, natomiast chociaż będzie widniał poprawny tyłu

Lane

Ale jako osoba funkcyjna możesz / powinnaś zauważając problem dążyć do jego rozwiązania. W dodatku na Portalu Publicznym jasno i klarownie przedstawić wykładnie jaką się kierowano.
Gdybym w mojej firmie miał pracowników którzy mają powierzone przeze mnie obowiązki i dostrzegając jakąś nieprawidłowość nie reagują to bym tą osobę solidnie opieprzył, informując, że następnym razem wyciągnę konsekwencje

Lane

A co jeżeli ten, kto dodał tę pozycję w formie serialu, nie jest nawet świadomy że ostatecznie nie jest to serial, a teraz nikt nie ma odwagi ani zmienić tego na poszczególne filmy, ani też grzecznie zwrócić uwagi? I tak już zostanie z powodu nieporozumienia? Jeżeli wiecie kto to dodał, to może tak któryś z was, zwykłych użytkowników, napisałby PW do tej osoby, że "no, przepraszam że przeszkadzam, się narzucam, Panie Szefie, ale zaszła tutaj taka pomyłeczka, może dałoby się z tym coś zrobić, bo inni członkowie redakcji Filmwebu ani specjalnie nie kwapią się do zmiany, ani sensownego wyjaśnienia dlaczego zmienić nie chcą, więc może byśmy tak odgórnie zadziałali, żeby troszkę ten filmwebowy bałagan naprawić?" :)

Lane

Ale jako osoba funkcyjna możesz / powinnaś zauważając problem dążyć do jego rozwiązania. W dodatku na Portalu Publicznym jasno i klarownie przedstawić wykładnie jaką się kierowano.
Gdybym w mojej firmie miał pracowników którzy mają powierzone przeze mnie obowiązki i dostrzegając jakąś nieprawidłowość nie reagują to bym tą osobę solidnie opieprzył, informując, że następnym razem wyciągnę konsekwencje

Bartekh28

Czyli opieprzyłbyś pracownika za wykonywanie Twoich własnych poleceń? Uwielbiam takich szefów.

Poza tym nie jestem pracownikiem FW, bo chyba nie wszyscy tu to rozumieją.

Lane

Tak ale jako jednych z głównych moich poleceń byłoby oczywiście reagowanie na zauważone nieprawidłowości oraz poinformo0wanie przełożonego o zdarzeniu.
Tak się funkcjonuję w profesjonalnych przedsiębiorstwach.
Rozumiem, że nie jesteś pracownikiem FW i takie ataki ludzi potrafią zdenerwować. Całkowicie rozumiem.
Dloatego proponuje przekazać zastrzeżenia społeczności do osoby wyżej funkcyjnie aby się wypowiedziała, a w przypadku podtrzymywania stanu rzeczy przedstawić wykładnie jaką się kierowano.

Bartekh28

Dlaczego zakładasz, że "osoby wyżej funkcyjnie" nie wiedzą o istnieniu tego tematu? Nie napisałabym pierwszej odpowiedzi ("Zostaje jako serial, filmów nie będzie dodanych do bazy. A jeśli nieopatrznie zostaną dodane do bazy, to pójdą do kasacji."), gdybym nie wiedziała tego na pewno. To nie jest moja decyzja, a przekazuję tylko to, co mogę przekazać.

użytkownik usunięty
Lane

Po prostu przyznaj, że nie poprawicie tego bajzlu i nawet nie macie takiego zamiaru. :) Powiedz mi, jak można dodać te filmy NIEOPATRZNIE, skoro racja i mnóstwo rzetelnych źródeł jest po stronie użytkowników? Tym stwierdzeniem jasno przekazujecie środkowy palec wszystkim tutaj obecnym i śmiejecie się w twarz. Nieopatrznie zrobiono z tego serial i pomimo wiedzy osób wyżej funkcyjnych nadal NIC Z TYM NIE ZROBILIŚCIE. Pisałem nawet do Wizzarda w którymś temacie o tym partactwie, ale nawet nie odpisał. Wy jesteście śmieszni. :)

Na prawdę to jest masakra jak nas olewają...

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

Oni sobie kpią z użytkowników i ludzkiej inteligencji. Takich to tylko zalać betonem. xD

Lane

Dlaczego zakładasz, że "osoby wyżej funkcyjnie" nie wiedzą o istnieniu tego tematu? -Czyli redakcja widzi błąd ale zwyczajnie nie nie chce zmienić, gdy tym samym przyznałaby się do błędu lepiej niech zostanie tak jak jest i nieświadomych oceniających wprowadzać w błąd.

użytkownik usunięty
Lane

https://www.filmweb.pl/news/8+nowych+horror%C3%B3w+studia+Blumhouse+na+Amazon+Pr ime-138904

Po mojej stronie mam nawet sam Filmweb, ale dla was partaczy to jest nic. Ot, codzienność, prawda? xD

użytkownik usunięty
Lane

Z okazji odświeżenia tematu i zbliżającego się Nowego Roku życzę weryfikatorskim bałwanom wszystkiego najlepszego w drodze zdobycia nagrody Darwina, która zbliża się do was nieuchronnie wielkimi krokami. Buziaczki!

użytkownik usunięty
Lane

Aaaa, no tak. Materiał "normalnego" użytkownika poprawić zawsze można, ale kolegów i koleżanek z jakąś wyższą rangą to nie ma sensu, bo oni wiedzą lepiej, nawet od samego dystrybutora. :D Co to za bełkot?

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Lane

To może warto zwrócić uwagę temu kto to dodawał (administracja?) że jednak popełnił błąd i że okazało się że to jednak nie jest antologia? Przecież platforma dystrybuująca filmy i jeden z największych portali filmowych IMDB oznacza te filmy jako osobne? Przez to mylne oznaczenie ciężko jest w ogóle te filmy znaleźć (co widać np. po liczbie głosów). Myślę że chcąc równać do najlepszych filmowych portali nie może być tu takich rozbieżności. Jeśli Pani nie chce zainterweniować u administracji to prosimy o jakiś kontakt, żebyśmy my mogli to zrobić.

użytkownik usunięty
matthewawake

Jak sam już zapewne zauważyłeś oni są niewzruszeni, ślepi i głusi. Jedna wielka dziecinada, a nie poważny portal.

użytkownik usunięty
Lane

Podbijam. Skoro nic sobie z tego nie robicie, niech temat sobie leży na stronie głównej.
Niech coraz więcej ludzi sobie przeczyta jaką szopkę odwalacie niczym w przedszkolu. Pozdrawiam. :)

szopką drogi kolego, to jest zabetonowanie tej pani co chyba pracuje w tvp, "nie ja dodawałam, nie ja mam się wstydzić", ale durnego stanowiska broni.
Jutro jakiś pacan doda jako antologię wszystkie filmy jakiejkolwiek wytwórni i FW zatwierdzi to jako serial
wkurza mnie to bo wychodzą kolejne pozycje, a patałachy dalej twierdzą, że to odcinki.
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
lesli_2

Tak jej kazali napisać, więc broni stanowiska szefostwa o równie zabetonowanym podejściu. Jako wierna podwładna wyskoczyła by nawet z okna, gdyby ją o to poproszono. My jako użytkownicy zostaliśmy uświadomieni, że próba dodania filmów jako filmy zakończy się fiaskiem, bo oni tak mówią, a jak coś mówią, to nikt nie może się sprzeciwić. Lane jako wierna owieczka siedzi w stadzie i nie wychyla się, bo tak najprościej.

:) coś mi to przypomina, ale nie będę precyzował, bo upolitycznię ;)

lesli_2

Tusk-Kaczyński?? xD

użytkownik usunięty
Lane

Podbijam temat, łamagi. Nadal nic nie poprawiliście, puste dzbany. :)
Pozdrawiam.

Ja już ten "seria"(hehe oceniłem), nie są to urywacze dupy:P

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

Ja również oceniłem, tylko i wyłącznie na FDB i IMDb.

użytkownik usunięty
Lane

Podbijam, a czemu by nie? Nawet robicie odrzuty użytkowników kompletnie z dupy.
https://www.filmweb.pl/serial/Welcome+to+the+Blumhouse-2020-858454/discussion/US UŃCIE+TO+I+STWÓRZCIE+KAŻDEMU+FILMOWI+OSOBNĄ+STRONĘ....,3191814

Brawo wy! Musicie mieć tam w gronie weryfikatorów bardzo wesoło. :) Dzięki wam portal upada coraz niżej.
Można by rzec, że narabiacie sami wiecie co na własne pastwisko i jeszcze wam z tym dobrze.

Przestań ich terroryzować xD Oni robią to teraz wszystko na zasadzie osła, im bardziej naciskasz, tym bardziej się zapierają, nie zauważyłeś, że tu wszystko robią na opak, żeby tylko utrudnić życie użyszkodnikom?

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

Odrzucają poprawne kontrybucje, a w powodzie umieszczają własną stronę, bo IMDb i dystrybutor są przeciwko ich jedynie słusznej wizji. :D :D :D :D :D :D CO ZA BAŁWANY. XDDD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WujekChu1ek

Zobaczcie to.
https://www.filmweb.pl/film/Kol-2019-828302
https://m.imdb.com/title/tt10530176/?ref_=nv_sr_srsg_0

Wiecie ile ja się naszukałem by ocenić? "The Call"? Nie ma. "Call"? Też nie. Ale "KOL"? A po jakiemu to? :D

użytkownik usunięty
dead_fw

Jak to, nie wiesz? Ten tytuł jest w języku filmwebodżańskim. Posługują się nim osły.

Następnym razem muszę ogarnąć jakiegoś tłumacza za pół ceny xD

użytkownik usunięty
dead_fw

Bardzo łatwo go znajdziesz. Na to stanowisko tłumacza idealnie nadaje się osoba, która przerobiła owe filmy na serial. Musisz się jednak dokopać do nicka, albo poprosić FBI o namiary. Ewentualnie zadzwonić do psychiatryka i zapytać o nazwisko pacjenta.

To trzeba w takim razie przepisać jakieś mocniejsze leki. Te jak widać nie pomagają a raczej utrwalają ten beznadziejny stan xD

użytkownik usunięty
dead_fw

Dziwne, bo nawet original title jest "Call"

Pewnie źródłowane z jakiejś koreańskiej strony...Chociaż na asianwiki też jest Call

https://asianwiki.com/Call_(Korean_Movie)
Revised romanization: Kol
https://pl.wikipedia.org/wiki/Transkrypcja_poprawiona_j%C4%99zyka_korea%C5%84ski ego

A Ty nie wiesz jak się szuka takich dziwnych filmów na FW, po reżyserze;)

Pewnie to przez poprawność JUlci69

WujekChu1ek

Akurat szukałem po aktorce :D

dead_fw

Też dobrze:P

WujekChu1ek

Poprawili.
https://www.filmweb.pl/film/The+Call-2019-828302

dead_fw

Nie uwaliło Ci oceny jak zrobili poprawkę, bo czasem tak bywa...

WujekChu1ek

O dziwo nie. Klękajcie narody! ;)

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

Usunęli ci komentarz nieco wyżej. Tak ich zapiekło, że tuż po kasacji zapewne maść na ból tyłka również zastosowali.

Leje na nich ciepłym moszczem:P

użytkownik usunięty
WujekChu1ek

Zdaję sobie sprawę, że mają takie polecenie z góry. Ochrzan się jednak należy. :>

użytkownik usunięty
Lane

Podbijam wątek. Niech się wyświetla na głównej jako "laurka rzetelności" portalu i życzę Wesołych Świąt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones