Nie zgadza mi się liczba filmów. W zakładce "O mnie" w czarnej ramce mam 1861 a w zakładce "Oceny" 1860, ciekawe, ma ktoś podobnie?

rocky_filmaniak

Tak, ostatnio 2 filmy mniej miałem w Ocenach, teraz jednego brakuje.

Montago

Właśnie u znajomych zauważyłem, że niektórzy mają równą ilość a u niektórych 1, 2 pozycje mniej, jakiś błąd ale na tym portalu to nic dziwnego.

rocky_filmaniak

Ja mam teorię, że te brakujące filmy i seriale w zakładce "oceny" to pozycje usunięte z portalu, przez co nie mogą wyświetlić się w tej zakładce, bo nie ma już do nich odnośników. Natomiast figurują one w zakładce "o mnie", bo zostały ocenione, ale ich oceny nie były usuwane ani przez użytkownika, ani przez pewien legendarny bug nękający niektórych poprzez usuwanie im ocen.

Powyższą teorię dowodzę tym, że ja mam w filmach tylko jedną "znikniętą" pozycję, i dokładnie wiem, co to był za film, jaką dałam mu ocenę, oraz mniej więcej w jakim czasie go oceniłam. No i, rzecz jasna, od dłuższego czasu już nie ma go na Filmwebie.

dorotagniedziejko1998

Dzięki, ciekawa teoria w sumie całkiem możliwe ;) ale skoro był to film oceniony tzn że takowy powstał więc dlaczego został usunięty z portalu.

rocky_filmaniak

To był akurat "Młody Indiana Jones: Tajemnica bluesa", jeden z 22 filmów telewizyjnych opartych na serialu o młodym Indym. Przy czym pozostałe 21 nadal tkwią na portalu jak gdyby nigdy nic.
A czemu akurat ten usunięty? Pojęcia nie mam.

Co ciekawe, jak go wyszukać w wyszukiwarce Filmwebu, to w kategorii "filmy" wyświetla się: "Znalezione pozycje: 1", choć poniżej nic nie ma.

dorotagniedziejko1998

No czaje wszystko, żałuje że nie skorzystałem wcześniej z tego skryptu, który eksportuje oceny do excela, dzięki temu dowiedziałbym się co to za brakujący tytuł u mnie.

dorotagniedziejko1998

Jest to rzeczywiście dziwne bo ten nie film to nie jest jakiś potwór z Loch Ness o którym krążą legendy tylko całkiem popularna produkcja dostępna kilku miejscach w sieci a na konkurencyjnym amerykańskim portalu ma ocenę 7,5 więc ludziom się raczej podoba.

MichCorleone

Nawet Harrison Ford tam zagrał ;)

rocky_filmaniak

Jesli jakiś film zostanie wykasowany z bazy (albo przemieniony na miniserial) to zostaje. Ja mam pięć mniej bo pięć krótkometrażowych dokumentów z Christopherem Lee z serii nie pamiętam jakiej, jakiejś o horrorach, ktoś połączył w serial.

rocky_filmaniak

Ten 1 to pewnie oceniony serial :)

Nonciech

Nie no mam więcej niż jeden ;) i mam na myśli tylko "Filmy" bo liczba seriali z czarnej ramki "Seriale" zgadza się z tą z zakładki "Oceny" ---> "Seriale", tak samo jak i gry też mam po równo.

rocky_filmaniak

Mi zniknęły wszystkie oceny seriali. I am the winner :)

dead_fw

Co ty gadasz, to mój problem przy twoim to pikuś ;)

rocky_filmaniak

Ale serio, oceniałem ze trzy razy :D
Fail jest wtedy gdy nie pamiętasz jak oceniałeś poprzednio :)

rocky_filmaniak

U mnie są 2 filmy, które chcę zobaczyć, a tak naprawdę zaznaczyłem jeden. Niby nic, ale ponieważ nie zaznaczam tej opcji, to wizualnie wkurza.

rocky_filmaniak

Od prawie dwóch lat nie zgadza mi się liczba filmów, które chcę zobaczyć i to aż o 13.

rocky_filmaniak

Teraz już liczby ocen w tych zakładkach się wyrównały. Czyżby oceny-duchy zniknęły na dobre?

dorotagniedziejko1998

A widzisz nawet nie zauważyłam bo już o tym zapomniałem, jednak żałuję że od początku nie robilem osobno spisu obejrzanych tytułów, ale kto mógł wiedzieć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones