Mam problem z aplikacją mobilną filmweb. Od jakiegoś czasu nie aktualizuje mi się prawy, wysuwany panel w tej apce, który ma za zadanie pokazywać nowe ocenione filmy przez znajomych. Do tego przy próbie sprawdzenia ocen znajomych na stronie danego filmu, wyświetla mi błąd i pokazuje planszę, że nikt ze znajomych tego filmu jeszcze nie ocenił, mimo że z poziomu komputera oceny się normalnie pokazują. Czego to wina? Jak to naprawić?

Kr00q

Aplikacja mobilna to po prostu wielki bubel, a Filmweb ma to gdzieś, jak zresztą wszystko co nie funkcjonuje na portalu. Mnie też nie pokazuje wszystkich ocen, albo nie ładuje powiadomień, moich ocen itp. itd.

Adannyel

Dokładnie. Nie dość, że w ogóle wygląda jak sprzed ery mezozoicznej, to jeszcze działa tragicznie. Do tego wysyłam zapytania przez maile, facebooka do administracji i absolutnie zero odzewu. Żenada.

Kr00q

A ja mojej nie mogę włączyć. Wyskakuje mi komunikat "brak połączenia z internetem". Inne aplikacje działają na telefonie więc to z apką Filmwebu jest coś nie tak.

Adannyel

W tej chwili ocen nie wczytuje nawet na kompie!

CyboRKg

Wczytuje. Wyłącz blokera reklam.

Amerrozzo

Nie mam zamiaru.

CyboRKg

Ustawienia uBlocka ≥ Do „Moje filtry” dodać „hasAdblock=false”

Insekt6

To jest trochę bardziej skomplikowane.

Kr00q

"Czego to wina? "

Tego, że filmłebowi informatycy mają ważniejsze sprawy na głowie niż prace nad aplikacją: https://www.youtube.com/watch?v=VRrMu7B1L2I

"Jak to naprawić?"

Odinstalować i używać normalnie przeglądarki (tak, na telefonie jest przeglądarka. Można też zainstalować lepszą, jak np. Dolphin, Firefox czy Chrome).

Marac

Chciałem korzystać z poziomu przeglądarki ale w wersji na smartfony nie ma tam zakładki "Mój filmweb", która jest dla mnie najważniejszą częścią portalu. Trzeba więc znajdować zakładkę w wyszukiwarce, co już jest dość niewygodne, a sama lista jako że jest niedostosowana do smartfonów, a do komputerów, to na ekranie telefonu wygląda wszystko zwyczajnie słabo, a ciągłe przybliżanie i oddalanie może doprowadzić do szewskiej pasji. Uzywałem aplikacji bo była wygodniejsza, ale najwyraźniej faktycznie będę ja odinstalować, skoro straciła jakąkolwiek funkcjonalność bezpowrotnie przez beznadziejnych informatyków

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marac

Spróbuję z tym Dolphinem, dzięki.

Kr00q

Nie ma sprawy. Gdybyś szukał tego "podrabiania komputera" w Dolphinie, to: Settings > Advanced > Customize > User agent.
Przestawiasz z "Android" na "Desktop".
Nie każdy serwis daje się oszukać, ale większość tak.

Marac

Mobilny Chrome ma tę samą funkcję: klik na trzy kropki po prawej górnej -> Zaznacz "Wersja na komputer". Oczywiście działa w ramach jednej witryny. Ustawisz na FW, wszystkie strony na FW będą się tak wyświetlać. Strony poza FW nadal będą "smartfonowe".

Amerrozzo

O, widzisz, nie wiedziałem. Dzięki.

Amerrozzo

Nawet na PC ten fimłeb jest "smartfonowy"...

Marac

marac napisał
"Odinstalować i używać normalnie przeglądarki (tak, na telefonie jest przeglądarka. Można też zainstalować lepszą, jak np. Dolphin, Firefox czy Chrome)."

a pewnie ze tak, skoro w aplikacji przeładowywało mi łącze zeby dostac sie do forum/komentarzy danego filmu to se pomyślałem: co za laik to robił :/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marac

"Wyższy poziom informatyki" :D
Hahaha!

Tytuł drugiego portalu filmowego już "niby" mają, to teraz za najlepszy skrypt portalu filmowego napisany w... Basicu i nie dla hecy, tylko żeby było trudniej i ambitniej, oczywiście ;p

Kr00q

Z tą aplikacją są wiecznie problemy. Mi ostatnio przez tydzień nie pokazywała filmów ocenionych przez znajomych. Dziś też odkryłam rzecz dziwną, mianowicie, aplikacja pokazuje mi coś innego niż filmweb w komputerze. Np. według aplikacji mój znajomy ocenił film na 6 i dodał go do ulubionych a według filmweba w kompie tylko go ocenił, bez dodania do ulubionych. Nie czaję tego...

Deepscar

A kogo obchodzą oceny znajomych?

mania19

Mnie obchodzą. Tzn. nie tyle same oceny, co ocenione filmy. Zawsze można się zainspirować.

mania19

Ok... masz 3 znajomych... zatem Ciebie faktycznie nie obchodzą oceny ;)

Deepscar

Nie kolekcjonuje znajomych.

mania19

Ja też nie :) Ja po prostu mam znajomych

Deepscar

Preferuje realnych znajomych.

mania19

To jest nas dwie! Właśnie sprawdziłam - z 59 znajomych 9 nie znam osobiście. Co nie znaczy, że są to znajomości bez znaczenia. W dzisiejszych czasach to chyba całkiem normalne, że ludzi poznaje się w necie i rozmawia się z nimi... Czy nie? Bo może jednak nie?

Deepscar

A nie byłoby bardziej poprawnie "To są nas dwie"?

mania19

No nie :) Tak się składa, że nie :)

Deepscar

Aha. To fajnie.

mania19

Też tak uważam. Widzę, że sobie pojadłaś :) To dobrze. Pozdrawiam.

Deepscar

Hehe.

Ps nie jadam tak późno.

mania19

Dlatego nie urosłaś, Mała Mi.

Deepscar

WOW. Amerykę odkryłaś hahaha

mania19

A jednak wciąż jesz...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Deepscar

Małe to, pyskate i nienażarte. ..

Deepscar

Chyba wdałaś się w jałową polemikę z trollem.

FrankUnderwood

Bardzo możliwe :D A co do samej aplikacji, to znowu nie działa! Kręci się w kółko od godziny i nie chce się uruchomić. W ogóle mam wrażenie, że działa coraz gorzej ostatnimi czasy.

Kr00q

Ja mam tak samo, ale zamiast ocen znajomych wyskakuje mi błąd kiedy chcę wyświetlić własne.

Kr00q

No to teraz masz samą stronkę hehehe ta to dopiero działa jak piorun hahahah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones