Witam, mam problem próbuję się dodać ze znajomymi ale nie da się. Próbowaliśmy w "obie" strony się zapraszać (poprzez wpisanie e-mail) i nic z tego.

Bardzo chciałbym móc porównywać oceny filmów. Czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

bombekkk

Żeby kogoś dodać do znajomych, trzeba zdaje się mieć ocenionych 50 filmów, czy coś takiego.

NORDBERG

Dzięki za odpowiedź,

właśnie sprawdziłem i mam 57, więc to chyba coś innego.

bombekkk

To może trzeba 100 ;D ?

Albo chodzi o ilość wypowiedzi.

NORDBERG

To nie jest prawda, nie trzeba mieć NIC ocenionego i na dowód mam wysłane mi dziesiątki zaproszeń przez trolli multikonciarzy z kont mających po kilka godzin (wtedy, w momencie wysyłki zaproszenia) i ŻADNEJ aktywności ani ocen!

bombekkk

Nie wiem szczerze mówiąc jak się kogoś zaprasza przez wpisanie emaila, ale nie możesz standardowymi metodami kliknąć na profilu znajomego "dodaj do znajomych" ?

NORDBERG

Hej, Twoje zaproszenie dotarło. Tylko pytanie jak wejść w profil osoby ;)

bombekkk

Chcesz dodać znajomego znając tylko jego email ? To chyba niemożliwe. Nie możesz po prostu poznać tego kogoś nicka ?

NORDBERG

Nick tez mam, w wyszukiwarce znajomych jest pole na e-mail, wiec dlatego chciałem szukać po emailu.
A jak moge wejść w profil innej osoby po nicku ?

bombekkk

Wpisujesz nick w zwyklą filmwebową wyszukiwarkę, zawężasz do kategorii "użytkownicy", klikasz nick, wchodzisz na profil, klikasz "dodaj znajomego", czekasz na akceptację.

NORDBERG

Witam, podłączyłby się pod wątek, bo też mam problem z zaproszeniem znajomego. Wchodzę na profil użytkownika, którego chcę zaprosić (albo on wchodzi na mój) i klikam zaproś znajomego i się nie da. Otóż wyskakuje taki komunikat: "OOPS! Przepraszamy. Strona, której szukasz nie została odnaleziona. Sprawdź poprawność adresu lub zajrzyj na stronę startową naszego serwisu". Jakieś porady lub pomysły.
Z góry dziękuję za pomoc :)

icemen47

cofam co powiedziałem...

bombekkk

Nic nie pomaga

RandalMcMurphy

nie da się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones