potrzebuje zmienić hasło do loginu a nie móge się dostać na starego meila bo został usunięty a ja loguje się przez fb więc nie mam jak zmienić hasła pomóżcie

basia_1023_15

A nie możesz zmienić maila tutaj?
https://www.filmweb.pl/settings

basia_1023_15

https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Pomoc+na+ju%C5%BC,3053089

ZSGifMan

Ha! Tak mi się właśnie wydawało, że to ona, ale nie chciało mi się szukać. Ręce opadają normalnie.

--
https://www.filmweb.pl/user/Marac/blog/583031-Filmweb+%5B1+10%5D

Marac

Znowu zrobiła tu larum i znowu... nic! Żadnego odzewu jak na razie.
Wujek jej celnie podpowiedział, powinna też tego spróbować, o ile to w ogóle przeczyta zanim wysmaruje kolejny temat!?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

O! Admin wyczyścił Wam wory. ;-D

Marac

Łooo! Faktycznie :O
Zaraz pewnie i Tobie wyczyści ;D

P.S.
A autorka tematu i wydawałoby się najbardziej zainteresowana osoba... cisza!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marac

Tak, właśnie.
To taka swego rodzaju mentalność 'powagi zawodu' jak kiedyś dawno temu miała ją straż miejska, zanim ostatecznie wskazano im czym się mają zajmować, no i oni wtedy sypali mandaty, stawiali kamery za śmietnikiem, albo napadali babcie z pietruszką i pumeksem. Tak i tu to widać, jestem od dopilnowania porządku! Nie będę się przecież zniżał do przeprowadzenia starca przez jezdnię no chyba, że co najwyżej mogę mu wlepić mandacik, gdy zrobi to w niedozwolonym miejscu.

A tak na marginesie - jej wcześniejszy temat o pomoc okazał się być... tak, tak! Niezgodny z regulaminem i nie fragmenty jak tu, tylko cały! A tam nie było ani jednego wora... ;)
Chyba widać, że prośby o pomoc w jakichś problemach są z definicji niezgodne z regulaminem, bo takowych tzn. problemów z FW tutaj nie ma!
Tzn. nie ma prawa być i już! ;p

ZSGifMan

" jej wcześniejszy temat o pomoc okazał się być... tak, tak! Niezgodny z regulaminem"

ŁAŁ! Rzeczywiście! A tłumaczę w sąsiednim temacie Herushingu, że tu nie wolno zgłaszać błędów, a chłopak się chichra. W końcu się doigra. ;-)

Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje najlepszy portal filmowy w multiwersum!

Marac

No, niech uważa :) bo z FW nie ma żartów! Czy też raczej z jego bezlitosnymi zarządcami :P
Hehe, ale kiedyś wisiały miesiącami tzw. ukryte wulgaryzmy, pisane inaczej, z cyfrą w środku, z kropką, ze spacją itp. a teraz? Wystarczy sama sugestia, że "słowo "wór" może dotyczyć czegoś więcej niż tego na ziemniaki i sruuu! Post leci! W tamtym skasowanym temacie były całkiem rzeczowe uwagi do dziewczyny jak ma próbować sobie radzić i sruuu! Nie ma! Oj źle się dzieje w państwie filmłebowskim ;)

Nieeech żyyyyje naaam! ... To byłem ja, Jarząbek ;D

Marac

Ale nawet jak autorka zapyta jeszcze 20 podobnych tematów to co komu to przeszkadza? Zawsze można ominąć temat i go nie komentować, proste.

mania19

Podobnie Tobie nikt nie kazał komentować naszego darcia z niej łacha. Mogłaś po prostu ominąć naszą dyskusję.

Marac

+1
Mania zapomniała, że takie maksymy działają zawsze w obie strony, hihihi :]

Marac

A odpowiedzi na pytanie brak...

mania19

Bo dostałaś tę odpowiedź porównaniem do twojego komentarza. Skoro ty skomentowałaś ich szydzenie, tak oni skomentowali post autorki tematu. Wielkiej filozofii tu nie ma

Nevarius

Amen.

ZSGifMan

Fajnie polewać się z awataru..
Pokaż swojego to się pośmiejemy wszyscy.

Laki_9

Co chcesz?!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Serio?
Tak mi pojechałeś że zaraz zejdę na zawał.
W sumie...czekam aż Cię zbanują.

Laki_9

Serio?
Ale co się mnie czepiasz?
Wpadłeś między wódkę a zakąskę i ciskasz się na prawo i lewo, po co?! Dodatkowo zupełnie nie jesteś w temacie, nikt się nie zbijał z dziewczyny, z Wujkiem były żarty o nagrodzie za znaleźne, a z Maracem... to już mi się nie chce tłumaczyć bo pewnie i tak nie zrozumiesz, ale to była kontynuacja i nas skomentował.
I jakie "pokaż swojego, to się pośmiejemy"? Nie widzisz mojego? Przetrzyj ślepia! ;p

Aha, czekaj, czekaj! ;D
Miły taki jesteś, widać dobrze mi życzysz, z własnego doświadczenia oczywiście, nie? Na pewno, coś o tym wiem. Jak jesteś taki hop siup do przodu to napisz kim byłeś tu wcześniej! Wtedy byliśmy znajomymi i miło się gadało, ale potem coś się stało i raz na jakiś czas mnie napadasz z jakąś bzdurą!
Dokładnie właśnie jak teraz!

ZSGifMan

Ale widzisz, ja nie produkuje się jak mi źle.
Ty to robisz.
A jeżdżenie dziewczynie bo ma taki a nie inny awatar jest mega słabe.

Laki_9

"A jeżdżenie dziewczynie bo ma taki a nie inny awatar jest mega słabe."

GDZIE?!
Gdzie?
Się pytam? Odpowiedz sensownie, to wytłumaczę jak umiem najlepiej ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Laki_9

Widzę, że pracujesz na drugiego bana XD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Laki_9

Odpowiedz lepiej na pytanie wyżej!

ZSGifMan

Odpowiem, jesteś mega smutnym kolesiem.

Laki_9

Ja nikomu nie pomagam, też się zbijam XD

WujekChu1ek

Ale pomagasz. Ja czasem też.

Laki_9

Doczekam się odpowiedzi?!

ZSGifMan

Zabolało? Tak czułem.,

Laki_9

Ale ok. Ja nie loguję się by walić "heheszki"
Ty to robisz. I tak będę Cię yraktował.
Jak pospolitego trolla z pod paznokcia. Tyle.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

No jasne...chłopku :)

WujekChu1ek

Ok ale pomagamy. Nie zbijamy się bo "komuś" nie podoba się awek.
No sorry, z niego to Bratt Pitt.
Nienawidzę hipokrytów.

Laki_9

Nie czytałem poprzednich postów, bo za długie:P Ale myślałem, że się znacie i lubicie i trochę się zdziwiłem, jak zobaczyłem waszą kłótnie.

WujekChu1ek

Ok.
Ale tekst o "wyglądzie" jest dla mnie nie dop przeskoczenia.
Ja też Cię pozdrawiamam.

Laki_9

Nie doczytałem, ale klientka zakłada temat, my jej odpowiadamy a ona nic, wszystkich postów nie doczytałem jak i tego o wyglądzie, mam więcej ciekawych rzeczy do robienia niż czytanie jakichś przepychanek;) Pozdro;)

Laki_9

Z innej beczki, znajoma, że Cię tak piecze tyłek jak o niej gadają?? Nie piszę po złości tylko pytam...

WujekChu1ek

Możliwe. Tylko że ja się nie piszę.:)
O kim?
Nie sądzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones