Cześć,
czy jest możliwość automatycznego ocenienia filmów, które mam na filweb na imdb?

jurekblaszak

nie obraź się ale zadałeś bardzo głupie pytanie.....a swoją drogą to i tak ci odpowiem....NIE

Reznik

istnieją sposoby na przeniesienie ocen na imdb, zatem jesteś w błędzie...

Herushingu

A swoją droga, to twierdzić, że ktoś zadaje głupie pytania, bo tak się nie da, do tego będąc w błędzie, bo jednak można wykonać taką operację, to jak to świadczy i na kogo się wychodzi po takim występie??

ZSGifMan

na pracownika filmwebu na alterkoncie?

jurekblaszak

https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Skrypt+eksportujący+oceny+do+exce la,2628130

jurekblaszak

Raczej jest z tym obecnie problem..
Też jakiś czas temu chciałem sobie przenieść oceny stąd na IMDB , tak po prostu tylko dodatkowo , bo ogólnie już na dobre się zadomowiłem na FDB i tam już zdecydowanie zostaje , natomiast przenosiny na IMDB to tylko tak na wszelki wypadek , bo na jakiekolwiek poprawy tutaj już nie ma co liczyć , prędzej ten cały burdel zamkną niż cokolwiek tu naprawią..

Ale chyba nic z tego..

Jest niby ten IMDB SYNC. do przenoszenia ocen na IMDB , ale on kompletnie nie działa , wiem bo próbowałem to nie tak dawno zrobić ale się nie udało , jeszcze do tego chrome zawiesza na maksa i nic nie można zrobić puki się nie wyłączy laptopa.
Podejrzewam że to kwestia z aktualizacji , ostatnia aktualizacja to maj 2018.
Na FDB możesz się łatwo przenieść , ale z IMDB to na razie jest raczej słabo.

No chyba że są jakieś inne sposoby o który nie wiem..

Siwy1984

A wiesz może, ile się czeka na zatwierdzenie nowych materiałów na tym portalu IMDB. Nigdy tam nie byłam, ale czasami czytam, że sobie chwalicie ten portal. Można wiedzieć, dlaczego jest taki fajny?

użytkownik usunięty
BuziakL

Bo tam czeka się na zatwierdzenie, a tutaj na zatwardzenie.

BuziakL

Jest fajny dlatego, że to najbogatsza baza danych filmowych na świecie. Jeśli szuka się informacji o niepolskich filmach, to najprędzej znajdzie się je tam. W przypadku kina anglojęzycznego to jakieś 99% szans.

Na zatwierdzenie informacji czeka się tam, w zależności od kategorii, od kilku godzin do kilku dni. Jeśli chodzi o dodawanie tam informacji, jest jednak jedna ogromna wada - nie dostaje się informacji o odrzuceniu kontrybucji i o powodach odrzucenia.

Marac

Dzięki za info. Założyłam tam konto:P .. ale z tego, co widzę, wszystko jest w j. angielskim, dla mnie no problem, ale pewnie nie wszyscy tam się odnajdą. Nie widzę tam skrzynki wiadomości, nie ma forum. Muszę się bardziej obeznać. Póki co czuję się tam, jak w dzikiej puszczy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marac

Dzięki, w wolnej chwili porozglądam się i poczytam:)

Marac

...bo nie dają 20 sekund reklam przed KAŻDYM trailerem

BuziakL

...bo baza filmów jest większa
...bo informacje są aktualne
...bo nie ograniczają "ciekawostek" o filmach do stwierdzeń "film miał reżyserować X, a reżyseruje Y"

BuziakL

Bo działa.

Siwy1984

Po dzisiejszej aktualizacji IMDb. SYNc działa!

jurekblaszak

IMDb. SYNc został dziś zaktualizowany i działa prawidłowo. Polecam! :)

flaczq

Wtyczka już działa. Trzeba tylko zalogować się do obydwu serwisów a w opcjach wtyczki zaznaczyć pozwolenie na dostęp do obu portali :)

Kris006

na mac w google chrome nie dziala ;/

flaczq

czy wtyczka będzie jeszcze aktualizowana. obecnie (przynajmniej u mnie) nie działa

flaczq

Pobiera oceny tylko do 50 filmów, a przy próbie transferu ich na IMDB nic się nie dzieje. Są inne sposoby?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones