Witam, moje pytanie jest proste: dlaczego wczoraj ( 24 listopada) nie zostały wyemitowane nowe odcinki seriali (np. Supernatural, Dc Legends of Tomorrow) zgodnie z cotygodniowym harmonogramem?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
agata2000

Amerykańce mieli thanksgiving

inkawa

Aa no tak! to było dość oczywiste, ale nie pomyślałam o tym. Dziękuję :)