Witam, moje pytanie jest proste: dlaczego wczoraj ( 24 listopada) nie zostały wyemitowane nowe odcinki seriali (np. Supernatural, Dc Legends of Tomorrow) zgodnie z cotygodniowym harmonogramem? Z góry dzięki za odpowiedzi :)
Amerykańce mieli thanksgiving
Aa no tak! to było dość oczywiste, ale nie pomyślałam o tym. Dziękuję :)