Szukam nowego serialu na zimowe wieczory, po skończonym Orphan Black. Chce czegoś równie "innego", ciekawego i wciagajacego. Jakies propozycje serialozercy ? :)

Filmweb A. Gortych Spółka komandytowa
malyfilmowiec

Na czym ogladalas orphan black? Ja stanęłam na 3 sezonie ;) teraz oglądam westworld -jest inny. Polecam dextera, breaking bad, Belfra. :)

malyfilmowiec

Unreal, Jessica Jones

malyfilmowiec

do no harm, dark matter , fringe.
westworld powala na kolana.