Szukam nowego serialu na zimowe wieczory, po skończonym Orphan Black. Chce czegoś równie "innego", ciekawego i wciagajacego. Jakies propozycje serialozercy ? :)
Na czym ogladalas orphan black? Ja stanęłam na 3 sezonie ;) teraz oglądam westworld -jest inny. Polecam dextera, breaking bad, Belfra. :)
Unreal, Jessica Jones
do no harm, dark matter , fringe. westworld powala na kolana.